Vydávání obědů

Výdej obědů: od 1115 - 1400 hodin

Výdej obědů pouze pro nemocné žáky od 1115 - 1140 pouze v první den omluvené nepřítomnosti

Žáci mají možnost výběru ze dvou jídel (dva dny předem do 1355).

Prosíme všechny odcházející žáky, kteří se již nebudou stravovat ve školní jídelně, aby kontaktovali paní vedoucí školní jídelny. Stravu odhlašují rodiče, čipy se nevrací, nejsou zálohované.
Výjimkou jsou žáci 9. tříd, ti jsou odhlášeni ze stravování automaticky.

Přihlašovat a odhlašovat obědy PŘEDNOSTNĚ - ve ŠKOLNÍM PROGRAMU na kartě "Oběd" - 2 dny předem do 1355.

V případě nemoci dítěte lze odhlásit obědy nejpozději do 6:00 na daný den prostřednictvím formuláře:
ZPRÁVA MUSÍ OBSAHOVAT NEJMÉNĚ 10 ZNAKŮ! Jinak nebude formulář odeslán.

Odhlášky telefonem - pouze vyjímečně!!

Pokud se některé jídlo nevaří z důvodu malého počtu porcí, bude tato skutečnost vyznačena na objednávkovém jídelníčku den předem.

Ceny obědů - změna od 1.9.2016

Ceny jsou zvyšovány z důvodu neudržitelnosti současných cen při zdražování potravin.

Věková kategorie

žáci 6-10 let Kč 23,-
žáci 11-14 let Kč 25,-
15 let a více Kč 27,-
dospělí Kč 27,-

3 - 6 let Kč 20,-
7 let a více Kč 23,-

Stravovací provoz

Vážení rodiče,
Pro registraci strávníků a pro objednávání stravy na internetu postupujte podle následujících pokynů:

Registrace služby
     Každému strávníkovi bylo přiděleno UŽIVATELSKÉ JMÉNO a HESLO.
     Pro zjednodušení bylo JMÉNO vygenerováno jako příjmení a jméno dohromady bez diakritiky, malými písmeny.
     Příklad Novák Jiří – uživatelské jméno = novakjiri
     Jako HESLO bylo zvoleno evidenční číslo strávníka, které odpovídá variabilnímu symbolu při měsíčním inkasu stravného.

Po přihlášení do internetového objednávání lze též zadat e-mailovou adresu, na kterou Vám systém může zasílat tyto zprávy:
           potvrzení objednávky
           nedostatečná výše konta
           neodebraná strava
           měsíční přehled
      Při zřízení služby můžete určit, které z těchto zpráv si přejete zasílat.

Objednávky stravy lze provádět na internetu na adrese: www.strava.cz.

Dostanete se do dialogu pro přihlášení. Vyplňte a potvrďte položku Zařízení. Toto číslo je pro Vaši jídelnu 3995 . Nyní jste nasměrováni do „své“ jídelny.

Vyplňte a potvrďte položky Uživatel a Heslo, které jste obdrželi (viz bod 1). Jste přihlášeni přímo do „své“ jídelny a můžete objednávat stravu.

Pro objednávání stravy potvrďte položku Objednávky. Proveďte požadované změny svých přihlášek a odhlášek. Změny nezapomeňte uložit potvrzením položky Odeslat.

Ze systému se odhlašte potvrzením položky Odhlášení.

Další pokyny, podrobnosti a návody naleznete na www.strava.cz.