Tábor - předvelikonoční setkání

Naše škola se zúčastnila v těchto letech:

Tábor 2009 - předvelikonoční soutěž

Ve dnech 8. a 9. dubna 2009 jsme se účastnili setkání v Táboře - 5 soutěžících a 2 porotci z naší školy (Jiří Zemko, Radim Janda).

Kategorie A:
  • Jiří Jindra z 3.B - 4. místo
  • Martin Vodák z 3.B - 5. místo
  • JMartin Hájek z 2. třídy - 6. místo
     Kategorie B:
  • Daniel Žahour z 8.B - 7. místo
  • Bedřich Anderle z 7.B - 8. místo

První večer se soutěžící přiučili, jak se ukládá do hromad a zahráli si hru - podobnou Tamagočimu "WIMPY" (je nutné nakrmit zvířátko a vítězí ten, komu bude žít nejdéle.) Všem se soutěž moc líbila a jako obvykle si odvezli mladí programátoři pěkné ceny.
Zde je možné si prohlédnout zadání, fotogalerii a v sekci download je možné si stáhnout soutěžní práce všech našich zúčastněných.
zadání prvního dne

Tábor 2007 - předvelikonoční soutěž

Před přípravou a velkým finále celostátní soutěže v Kopřivnici se opět několik členů našich kroužků vydalo soutěžit do Tábora. Protože máme již poměrně velkou "členskou základnu", snažili jsme se v Baltíkovi 3 vybrat děti, které ještě neměli možnost se žádné soutěže zúčastnit.

Takže soutěže v Baltíkovi 3 se zúčastnili druháčci Petr Fošum a Petr Šedivý, čtvrťák Jan Kollarczyk, šesťák Dan Žahour. Též jsme měli poprvé možnost změřit síly a programování v Baltíkovi 4 , kde se soutěže zúčastnil Jiří Zemko a Jan Poseděl. A vedli si zdatně, neboť skončili na prvním a druhém místě!!
fotografie ze soutěže
více o soutěži

Poprvé jsme měli možnost změřit své síly v programování v Baltíkovi 4 a byli jsme úspěšní!
Jirí Zemko ve své kategorii zvítězil a Jan Poseděl byl hned těsně za ním na místě druhém!
V dalších kategoriích Baltíkovi 3 soutěžili hlavně nováčci - Jan Kollarczyk vybojoval druhé místo a i ostatní soutěžící - Dan Žahour, Petr Fošum a Petr Šedivý nás skvěle reprezentovali. Všem blahopřejeme.
     A jaký byl program? Vyjížděli jsme v pátek krátce po poledni, od 16. hodiny již děti seděly u svých počítačů a programovaly. Následující den se programovalo již od 9. hodin a po zhodnocení a vyhlášení výsledků soutěže jsme se vrátili vlakem do Českých Budějovic.

První den měli soutěžící naprogramovat 4 krátké úlohy:

Druhý den byl volný program na téma: Jaro
Obrázky z programů o jaru:

fotografie ze soutěže
zpracování některých soutěžních úloh je možné stáhnout v sekci download