Tvůrčí soutěž - Praha

Naše škola se zúčastnila v těchto letech:

Setkání Baltíků v Praze 2013- tvůrčí soutěž

skola
     V sobotu dne 23.11. proběhlo další z řady setkání s Baltíkem, tentokrát v Praze.
Soutěžilo se v tvůrčím programování, žáci si ve škole a doma vytvořili své programy a pak je prezentovali před porotou v Praze.
Tentokrát nebylo tém plně volné, ale byla temata 2: zpracovat pohádku O slepičce a kohoutkovi (kateogorie A,B podle věku) a hra Minecraft (kategorie C bez ohledu na věk soutěžícícho.
a zde jsou výsledky našich žáků:
Kategorie A: 3. místo Jonáš Brodec, Alex Tušl (3.B)
kategorie B: 8. místo Kristýna Baštýřová, Adéla Petrová (6.A)
Kategorie C: 3. místo Vladimír Divoký, Vojtěch Divoký, Eva Štětinová (5.A), 4. místo Karel Šíma (3.B), 5. místo Adam Primus (3.A), 6. místo Housková Lucie (8.A), Housková Kateřina (5.A), 8. místo Jakub Haymann, Jindřich Zettner, 9. místo Daniel Špaček (4.B), Jakub Franěk (4.A)
Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy

aktualizováno: 25.11.2013     fotogalerie

skola

V sobotu 13.4. se naši žáci zúčastnili tvůrčí soutěže v programování v Baltíkovi v Praze
     Do Prahy se vypravili programátoři, kteří si připravili svůj program doma nebo na kroužcích ve škole. Opět byla možnost programovat jednotlivě nebo v týmech.
V kategorii A se zúčastnili a takto uspěli žáci:

V kategorii B se zúčastnili a takto uspěli žáci:
     Všem soutěžícím děkujeme za reprezentaci školy a nejlepším gratulujeme!!!

aktualizováno: 14.4.2013       fotogalerie

foto

V sobotu 12.11 se patnáct programátorů z naší školy (od 3. do 9. třídy) zúčastnilo soutěže v tvůrčím programování v Baltíkovi.
     Soutěžící na svých programech mnohdy pracovali celé měsíce, a ti, kteří vytvořili nejpropracovanější a nejoriginálnější programy, pak mohli stát na stupních vítězů. Ale nestačilo své programy jen dovézt do Prahy; mladí programátoři museli před porotou a diváky své programy v několika minutách předvést, zodpovědět na dotazy a ukázat, co jejich programy umí.
     A konečně se nám podařilo v tvůrčí soutěži tohoto formátu získat medaile i v kategorii starších žáků a to hned dvě!!;Tým žáků z 9. tříd ve složení Petr Žáček, Robert Votruba a Petr Šílený získal ocenění nejvyšší - zlatou medaili. A hned na 2. místě skončil opět tým z naší školy - žáci 8.A Jan Vlk, Martin SLádek a Miroslav Švarc. Gratulujeme!!
Kategorie B: (2. stupeň)

Kategorie A: (1. stupeň) FOTOGALERIE fotogalerie 1      fotogalerie 2
VÝSLEDKY A PROGRAMY stránky soutěže

foto

Dne 13.11.2010 se programátoři naší školy účastnili tvůrčí soutěže v programování v Praze.
      Soutěžící před porotou předvedli své programy, které vytvářeli dle vlastní fantazie v průběhu uplynulých týdnů doma i ve škole.
V silné konkurenci se nejlépe umístil tým chlapců z 8.A Petr Žáček, Petr Šílený, Marek Velát, kteří skončili ve své kategorii těsně pod stupínky vítězů - na 4. místě. Předvedli zde svůj program hru "Červí díra" inspirovaný seriálem Hvězdná brána.
Kategorie B:

Kategorii A: Všem soutěžícím blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci školy.
výsledková listina
fotogalerie 1
fotogalerie 2

Setkání Baltíků v Praze - 1. ročník

budějovický tým

Ve dnech 20. a 21. 11. jsme se zúčastnili tvůrčí soutěže v programování v Praze. Chlapci několik týdnů připravovali své programy, před porotou pak museli své dílo během 3 minut představit a pak 2 minuty odpovídat na zvídavé dotazy poroty a dalších soutěžících.
     Kdo dokázal nejen dobře svůj program vytvořit, ale i "prodat", ten získal od poroty největší počet bodů a mohl vyhrát herní konzoli NINTENDO.
     V programech se hodnotí složitost a propracovanost programu, originalita nápadu a grafické provedení. A takto se umístili naši soutěžící: Kategorie A - 16 účastníků z celé republiky - náš tým byl mimořádně úspěšný:

Kategorie B - 24 účastníků z celé republiky fotogalerie ze soutěže

Setkání Baltíků v Praze - 1. ročník

V letočním roce se nekonala tvůtčí soutěž BALTÍK A BALTIE v Brně, ale programátoři mají opět možnost se utkat v tvůrčí soutěži a ukázat, co dovedou naprogramovat dle své vlastní fantazie..
Pořádající organizací je TIB Praha.
     Tentokrát se setkáme s našimi kamarády i konkurenty v Praze, kde 21.11.2009 předvedou své programy, na kterých pracovali již delší dobu soutěžící z naší školy:

Tomáš s Vojtou sice již do naší školy nechodí, přesto chodí na kroužek se svými bývalými spolužáky a stali se členy nově vzniklé organizaci TIB České Budějovice, kterou jsme založili pro naše bývalé žáky, kteří s námi stále spolupracují v programování, jezdí s námi na soutěže a mohou pomáhat i v porotách soutěží.

Program soutěže je následující:

termínprogram
9:30 – 10:00 Registrace účastníků
10:00 - 10:10 Zahájení soutěže
10:10 - 12:15 Kategorie A (každý soutěžící: 3 min. předvedení + 2 minuty dotazy)
12:15 - 13:15 Přestávka, oběd
13:15 - 15:00 Kategorie B (každý soutěžící: 3 min. předvedení + 2 minuty dotazy)
15:00 - 15:20 Přestávka
15:20 - 15:50 Vyhlášení výsledků