ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA, L. Kuby 48, České Budějovice
FAKULTNÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLA

Sportovní akce 2018/2019


Velký úspěch na republikovém finále v atletickém čtyřboji - 3.místo!


     Po vyhraném krajském kole se dne 9.10.2018 družstvo chlapců vydalo do Opavy na republikové finále v atletickém čtyřboji. Školu reprezentovali: Adam Vender, Jiří Dolejší, Jan Novák, Ondřej Doucha, Zdeněk Šantrůček a náhradník Jakub Vaňata. Po dlouhé cestě a noci na internátě se i přes značnou nervozitu chlapci pustili druhý den do závodění.
     Hned po první disciplíně, běhu na 60 m, jsme po součtu bodů obsadili celkové druhé místo. Jiří Dolejší i Adam Vender se dokonce se svými výkony umístili v první desítce jednotlivců.Nervozita ustoupila a chlapci se rozdělili na další disciplíny- hod kriketovým míčkem a vrh koulí. V celkovém pořadí jsme se malinko propadli na celkové 5.místo. V dalších disciplínách skoku dalekém a skoku vysokém se chlapcům opět dařilo, Adam Vender skončil v dálce na 3.místě výkonem 544 cm a Jiří Dolejší a Jan Novák zdolali výšku 158 cm. Před poslední disciplinou jsme byli na 4.místě se čtyřicetibodovou ztrátou na 3.místo. Rozhodující poslední disciplínou byl běh na 1000 m. Medaile byla blízko. Chlapci,stejně jako na krajském kole, do toho šli naplno. Ondřej Doucha doběhl v čase pod 3 minuty ( 4. nejlepší výkon) a Zdeněk Šantrůček za 3:02. Poté jsme netrpělivě čekali na přepočítávání bodů a vyhlášení výsledků. Bylo pro nás všechny krásným překvapením celkové 3.místo.To byl velký úspěch, zvláště když v ostatních družstvech škol byli atleti. Ani jeden z našich chlapců atletiku a dané disciplíny zvláště netrénuje. Těží jen ze svého talentu a fyzické přípravy z jiných sportů.
     Všem závodníkům moc děkuji za jejich účast na závodech a medaili, kterou pro naši školu vybojovali.
     Dále děkuji paní učitelce Švehlové, která jela do Opavy s námi.
     Sportu zdar Skolková Hana

aktualizováno: 15.10. 2018      Fotogalerie


Atletický čtyřboj základních škol krajské kolo


skola        Dne 27.9.2018 se žáci naší školy zúčastnili atletických závodů. Krajské kolo atletického čtyřboje se konalo v Jindřichově Hradci. Každý z chlapců soutěžil ve čtyřech disciplínách - 60 m, skok daleký/vysoký, hod míčkem/vrh koulí, 1000 m a sbírali body do celkového součtu. Chlapcům se podařilo vybojovat 1.místo a postup do republikového finále!
    Složení družstva: Doucha Ondřej, Šantrůček Zdeněk, Vaňata Jakub, Novák Jan, Vender Adam.
    Všem zúčastněným děkuji za vzornou reprezentaci školy a přeji hodně úspěchů i v dalším kole.
    Skolková Hana

aktualizováno: 1.10. 2018      Fotogalerie


Sportovní akce 2017/2018


Okresního kolo ve stolním tenisu


obrazek         Dne 10.10. se žáci naší školy ve složení Kolář Jan, Šrámek Dominik, Michalec Josef a Divoký Vladimír zúčastnili okresního kola ve stolním tenisu. Vybojovali krásné 3.místo. Blahopřeji a děkuji za účast.
      Klára Švehlová

aktualizováno: 10.10.2017       fotogalerie


Atletický čtyřboj


obrazek         Dne 20.9.2017 naše škola zajišťovala a účastnila se sportovní soutěže Atletický čtyřboj základních škol na Sokolském ostrově.
     Za školu startovala dvě 5ti členná družstva. Každý v týmu absolvoval hned 4 disciplíny. Děvčata ve složení: Řehouřková Amálka, Kubánková Bára, Brejžková Agáta, Nejdelá Tereza, Gasselderferová Zuzana obsadila 5.místo.
     Chlapci ve složení: Šantrůček Zdeněk, Dolejší Jiří, Wender Adam, Doucha Ondřej a Kolář Martin se celou dobu drželi na prvním místě, ale poslední disciplína nevyšla dle našich představ, a tak v závěru vybojovali krásné 2.místo.
     Všem zúčastněným děkuji za příkladnou reprezentaci školy.
     Zároveň bych chtěla poděkovat žákům třídy 9.B., kteří pomáhali na stanovištích rozhodčím.
Skolková Hana

aktualizováno: 10.11.2017       fotogalerie bude dodána


Sportovní akce 2016/2017


Velký úspěch našich žáků!!!!!


obrazek         Dne 7.6.2017 se uskutečnilo republikové finále základních škol v atletické soutěži Pohár rozhlasu konané v Kladně.
     Naši mladší žáci sem postoupili jako vítězové z krajského kola v Táboře.Dalším rozhodujícím kritériem pro účast na republikovém kole, byly dosažené body podle nichž postupovalo pouze 8 škol ze 14 krajských vítězů.V Kladně se utkalo v každé kategorii 8 základních škol.
     Za naši školu závodili: Zdeněk Šantrůček, Adam Vender, Jakub Vaňata, Jiří Dolejší, Lukáš Vačkář, Jiří Tíkal, Jan Novák. Bohužel z důvodu nemoci nám chyběl Ondra Doucha.
     Naši žáci vybojovali krásné 5.místo. Je to veliký úspěch,který se zatím nikomu nepovedl.
     Všem moc děkuji za skvělou reprezentaci školy a výkony, které v soutěži podali.
     Skolková Hana

aktualizováno: 9.6. 2017       fotogalerie


MINIVOLEJBAL ZŠ 2016/17


obrazek         V letošním školním roce jsme opět poctivě trénovali volejbal trojek, který přinesl po čtyřech turnajích ovoce.
     Krásné 2. místo z 25 družstev obsadili chlapci ve složení Tomáš Brichta (5.A), Matěj Černý (5.A) a Tomáš Johaník (5.B). Toto družstvo doplňoval ve třetím turnaji také Kryštof Našinec (4.A).
     Ostatní družstva obsadila 8., 11. a 19. místo.
     Všem hráčům děkuji za vzornou reprezentaci školy. M. Figallová

aktualizováno: 9.6. 2017       fotogalerie


Atletické republikové finále dne 6.6.


Přímý přenos na ČT sport
Sledujte přímé vstupy ČT z atletického republikového finále dne 6.6. na ČT sport v časech: 11:30 – 12:05h, 12:50 - 13:10h
ONLINE přenos
Sledujte online přenos z atletického republikového finále dne 6.6. v čase od 11.00 – 16.45 hodin na www.sportovniligazs.cz
FACEBOOK
Lajkujte naši facebookovou stránku a hlavně sledujte výsledkové zpravodajství z republikového finále na FB SLZŠ www.facebook.com/sportovniligazs

aktualizováno: 5.6.2017


Lehkoatletické přebory školy 30.6.2017


obrazek  obrazek   obrazek

aktualizováno: 1.6. 2017       fotogalerie bude postupně doplňována


Pohár rozhlasu - krajské kolo


obrazek  obrazek   obrazek

aktualizováno: 2.6. 2017       fotogalerie


Atletika 10. a 11.5.2017


obrazek  obrazek   obrazek

aktualizováno: 22.5. 2017       fotogalerie


Mc Donald´s Cup kategorie B


skola        Dne 28. 4. 2017 se na naší škole uskutečnilo školní kolo Mc Donald´s Cupu kategorie B (4. a 5. ročníky). První místo si vybojovala třída 5. A., na druhém místě skončila třída 5. C. a třetí místo obsadila třída 4. C. Nejlepší hráči poté reprezentovali školu na okresním kole.
     Dne 4. 5. 2017 se konalo okresní kolo Mc Donald´s Cupu kategorie B. Žáci naší školy se umístili na krásném druhém místě ve skupině, ale bohužel do semifinále nepostoupili. Všem hráčům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

aktualizováno: 10.5.2017      fotogalerie - školní kolo      fotogalerie - okresní kolo


Velký úspěch v McDonald Cupu!!!!!


skola        Dne 5.5.2017 se konalo okresní kolo soutěže McDonald Cupu kategorie A. Žáci naší školy vyhráli základní skupinu a postoupili do semifinále. Zde sehráli zápas proti ZŠ Grúnwaldova, se kterou bohužel prohráli. V boji o bronzovou medaili se ZŠ O. Nedbala si děti zaslouženě vybojovaly 3.místo.
     Sestava: Vacikar - brankař, Šesták, Gasseldorfer, Brandejs, Zdrha, Koukol, Šulc, Melicharová, Novotný, Skolka, Kosař, Ježek.
     Všem hráčům a hráčce děkuji za účast a skvělou reprezentaci školy. Skolková

aktualizováno: 9.5.2017      fotogalerie


Okresní kolo - FLORBAL


obrazek        Dne 21.11.2016 se žáci naší školy účastnili okresního kola ve florbale, které se hrálo v hale Meteoru v Českých Budějovicích. Po vyhrané základní skupině, kde jsem porazili týmy ZŠ O. Nedbala, ZŠ Kamenný Újezd a ZŠ Pohůrecká, jsme postoupili mezi posledních 6 nejlepších týmů, které se utkají v pondělí 28.11.2016. Snad budeme bojovat i o medalie:-) Držte nám palce!!!
     Sestava: Fiala -brankář, Zettner, Voráček, Dvořák Michal, Novosad, Vodrážka M., Voříšek, Plachý, Vochozka.
     Všem hráčům děkuji za účast a příkladnou reprezentaci školy.

aktualizováno: 23.11.2016      fotogalerie


Pohár primátora města Českých Budějovic - FLORBAL


obrazek        Dne 8.11.2016 se žáci naší školy účastnili další souteže o Pohár primátora města Českých Budějovic. Soutěžilo se ve florbale. Po vyhrané základní skupině jsme se utkali se ZŠ Grunwaldova a ZŠ Pohůrecká, kde se nám nepodařilo vítězství zopakovat. Skončili jsme na 3.místě.
Sestava: Baštýřová, Bašistová, Simandlová-brankařka, Kopečná, Nejedlá, Stejskalová, Brejžková, Egnerová, Sedlák Tomáš- brankář, Sedlák Martin, Walish, Zettner, Haymann, Voráček, Novosad, Špaček.
     Všem hráčům děkuji za účast a příkladnou reprezentaci školy.      Skolková Hana

aktualizováno: 9.11.2016      fotogalerie


Sportovní akce 2015/2016


ATLETICKÁ OLYMPIÁDA 4. A. 5. TŘÍD

skola         Dnes 29.6. proběhla atletická olympiáda, ve které porovnávali svoje síly žáci čtvrtých a pátých ročníků. Všichni bojovali s obrovským nasazením, i když medaile byly jenom pro ty nejlepší. Čtvrťáci se rozhodně nenechali zahanbit. Veškeré výsledky je možné si prohlédnout v tabulkách.
      výsledky

aktualizováno: 29.6.2016       fotogalerie


Minivolejbal ve škole

soutez         V letošním školním roce jsme se s chlapci 3. až 5. tříd zúčastnili čtyř turnajů v minivolejbalu.
     V součtu všech výsledků jsme obsadili krásné 3. místo, 10. místo a ti nejmladší 14. místo z celkového počtu 25 družstev. Všem hráčům děkuji za vzornou reprezentaci školy.
Milada Figallová

aktualizováno: 14.6.2016     FOTOGALERIE


Plážový volejbal

soutez        Dne 7. 6. 2016 se chlapci naší školy zúčastnili turnaje v plážovém volejbale, který se konal na kurtech u Všesportovní haly. Počasí nám přálo a i díky tomu se volejbal hrál na vysoké úrovni. Děkuji tímto Lukáši Šílenému, Michalu Hlaváčovi, Tomáši Prajerovi, Tomáši Sedlákovi, Danu Tichému, Danu Kreslinovi a Tomáši Novákovi.
Klára Švehlová

aktualizováno: 13.6.2016     FOTOGALERIE


Play off extraligy florbalu vozíčkářů 2015/16


     V pátek 10. 6. 2016 byli žáci 9. A pozváni jako diváci na turnaj Play off extraligy florbalu vozíčkářů 2015/16. Hned první zápas zahájilo domácí družstvo FBC Štíři proti Wheel Wolf Sosnowiec, který vyhráli. Atmosféra v hale byla úžasná. Žáci měli možnost se na vlastní oči přesvědčit, že i člověk, který nemůže chodit, může sportovat. Hráči si nedali nic líbit, hráli opravdu naplno. Docházelo i k situacím, kdy se s hráčem převrhl vozík a ostatní mu museli pomoci se zvednout. Pro některé z přihlížejících bylo velkým překvapením, že tento hráč se vrátil do hry, aniž by na sobě dal znát jakoukoliv bolest. Tento turnaj byl pro mnohé prvním, kdy se setkali s hendikepovanými sportovci. Přikládám některé komentáře.

aktualizováno: 13.6.2016    KOMENTÁŘE ŽÁKŮ


SPORTOVNÍ DEN 27.5. 2016


foto foto foto foto

aktualizováno: 31.5.2016    FOTOGALERIE
    FOTOGALERIE


STOLNÍ TENIS 12.5.


foto foto foto foto

aktualizováno: 16.5.2016    FOTOGALERIE


"Pohár primátora" - stolní tenis

skola         Dne 5.4.2016 se naše škola zúčastnila dalšího kola o "Pohár primátora", tentokrát ve stolním tenise. Žáci byli rozlosováni do dvou skupin a podle výsledků se postupovalo dále.
     Naše škola ve své skupině zvítězila, ale bohužel pak, ve velmi vyrovnaném a kvalitním zápase, prohrála. I tak se nám podařilo získat krásné třetí místo.
     Děkuji žákům Trnkové Andree, Houskové Kateřině, Sedláku Martinovi, Dvořáku Honzovi, Hlaváčku Matějovi a Tíkalu Petrovi za reprezentaci školy.
Klára Švehlová

aktualizováno: 13.4.2016     fotogalerie


Okresní kolo ve volejbale 2016

skola         Dne 31.3.2016 se uskutečnilo na ZŠ Oskara Nedbala okresní kolo ve volejbale chlapců. Naše škola se zúčastnila ve složení: Tichý Daniel, Pokorný Kryštof, Novák Tomáš, Kreslin Daniel, Hlaváč Michal, Sedlák Martin, Sedlák Tomáš, Černý Tomáš.
     Chlapci byli ve skupině druzí, v semifinále narazili na favority a celkové vítěze ZŠ O. Nedbala. V souboji o třetí místo prohráli se ZŠ Grűnwaldova a obsadili 4.místo.      Všem děkuji za reprezentaci školy.
Mgr. Hana Skolková

aktualizováno: 4.4.2016     fotogalerie


Lyžařský výcvik 7. ročníků


foto foto foto foto

aktualizováno: 18.3.2016     fotogalerie


Talent Jihočeského kraje 2015

soutez        Každoročně vyhlašuje Jihočeský kraj ve spolupráci s DDM nejnadanější žáky v kategoriích humanitní, přírodovědné, technické, umělecké, sportovní, speciální a v kategorii všestranný talent - žáci získají ocenění Talent Jihočeského kraje 2015
     Žákyně naší školyTereza Nejedlá z 6.B získala toto ocenění za 2. místo v kategorii umělecký tanec. (rok 2015)
     Tereza též získala 2. místo na Mistrovství Evropy v letech 2014 (ve Slovinsku) a 2015 (v Itálii).
     Další její významný úspěch je 1. místo na mistrovství ČR v roce 2015.
Tereze patří velká gratulace!!!

aktualizováno: 17.2.2016     fotogalerie


Okresní finále ve florbale starších žáků

foto         Dne 23.11. se v hale SKP uskutečnilo okresní finále ve florbale starších žáků. Družstvo ve složení: Sedlák M. – brankář, Sedlák Tomáš, Vrzal David, Berka Michal, Vlk Ondřej, Šafka Dominik, Novák Tomáš, Zajan Dominik a Walisch Filip postoupilo ze základní skupiny, když porazilo ZŠ O.Nedbala a ZŠ Horní Stropnice do bojů o umístění a postup do krajského kola. V pátek 27.11.2015 bohužel prohráli s Gymnáziem Olympijských Nadějí a skončili na 5.-6.místě.
      Všem žákům děkuji za účast a reprezentaci školy.
Mgr. Hana Skolková

aktualizováno: 8.12.     fotogalerie


Okresní finále ve florbale mladších žáků

foto         Dne 24.11. se v hale SKP uskutečnilo okresní finále ve florbale mladších žáků.
     Družstvo ve složení: Zettner Jindřich – brankář, Voráček J., Voříšek J., Michalec J., Hlaváč M., Haymann J., Vaňata J., Fiala L., Eliáš M., Plachý M. hrálo ve skupině výborně. Porazili jsme ZŠ Kamenný Újezd, se ZŠ Dukelskou a ZŠ Týn nad Vltavou jsme remízovali. Bohužel na skóre jsme ze skupiny nepostoupili. Přesto všechny moc chválím a děkuji za účast a reprezentaci školy.
     Věřím, že v dalším ročníku si povedeme ještě lépe.
Mgr. Hana Skolková

aktualizováno: 8.12.     fotogalerie


Sportovní akce 2014/2015


Atletické přebory školy

skola        Jako již tradičně naše škola pořádala v pátek 29.5. na SKP ČB lehkoatletické přebory pro všechny žáky 2. stupně. Soutěžilo se v disciplinách: skok vysoký, skok daleký, hod míčkem, vrh koulí, běhy na krátké i dlouhě tratě.
     Všichni soutěžící zápolili s nadšením, výsledkem byly velmi pěkné výkony. Atmosféru závodů můžete vidět v přiložených fotogaleriích.
     Umístění třídních kolektivů: 1. místo 7.A, 2. místo 9.C, 3. místo 8.B.
     Všem, kteří stanuli na stupních vítězů, gratulujeme!
     Výsledky jednotlivých disciplín ZDE

aktualizováno: 1.6.2015      fotogalerie 1      fotogalerie 2


ŠKOLNÍ A OKRESNÍ KOLO MC DONALD´S CUP 2014/2015

skola        Dne 29.4.2015 sehrály 4. a 5. třídy školní kolo MC DONALD´S CUPU. Turnaj vyhráli chlapci z 5.B,na druhém místě skončila 5.A ,třetí místo obsadila 4.A, čtvrté 4.B a páté 4.C.Během turnaje bylo vybráno 11 chlapců, kteří reprezentovali školu v okresním kole, které se konalo 18.5.2015 na hřišti u Kauflandu.
     Hráči:
L.Novosad,J.Šoupa(4.A),M.Čížek,J.Dolejší,L.Fiala,R.Špaček,F.Vačkář,L.Vačkář (5.A),M. Drdla,R.Matoušek,Z.Šantrůček(5.B)
     V okresním kole jsme skončili na 2.místě za ZŠ Nerudova a nepostoupili dále do semifinále.Chlapci bojovali a předvedli dobrý výkon.Jediný gól vstřelil Jiří Šoupa(4.A).
celý článek

aktualizováno: 27.5.2015      fotogalerie


Atletická soutěž Pohár rozhlasu

skola        Dne 12.5. a 13.5.2015 se konala další atletická soutěž Pohár rozhlasu.
      Mladší žáci a žákyně soutěžili v úterý a vybojovali 10. a 13.místo.
Složení družstev:
Mladší žáci: Pokorný, Šílený, Černý Tomáš, Sedlák Tomáš, Sedlák Martin, Prajer, Brothánek, Hlaváček, Kristinek, Pavlíček, Velát
Mladší žákyně: Sladká, Cvikrová, Malíková, Novodvorská, Helebrantová, Mičanová, Gaseldorferová, Bašistová, Cvikrová, Štětinová, Brchlová, Russfellová
      Dne 13.5.25015 starší žákyně obsadily 13.místo
Složení družstva
Mlsová Kateřina, Mlsová Zuzana , Krejsová Lucie, Švamberková Kateřina, Holubová Monika, Vopelková Markéta, Martínková Leona, Marková Monika, Hlízová Rozálie, Russfellová Anna, Myslivcová Elizabeth
      Starší žáci obsadili 10.místo
Složení družstva
Boháč Michal,Babka Michal, Budín Filip, Hejl Ondřej, Zemko Jan, Lerch Adam, Franc Jan, Kreslin Daniel, Vogl David, Novák Tomáš, Kalkuš Radek, Štětina Pavel

aktualizováno: 18.5.2015     fotogalerie


Atletický čtyřboj

skola        Dne 6.5.2015 začala letošní atletická sezóna soutěží Atletický čtyřboj.
      Naše škola byla spolupořadatelem. Žáci 9.C.,kteří u jednotlivých disciplín dělali pomocné rozhodčí, se této role ujali na výbornou, a za to jim patří velký dík. Družstvo složené z pěti závodníků/ závodnic si vyzkoušelo hned čtyři disciplíny v jeden jediný den. Ačkoliv nám počasí moc nepřálo, tak chlapci vybojovali krásné 4.místo. Děvčata skončila na 7.místě.
Složení družstev:
     Dívky: Mlsová Zuzana, Mlsová Katka, Sladká Eva, Vopelková Markéta, Martínková Leona
     Chlapci: Budín, Filip, Kreslin Dan, Kristinek Antonín, Hejl Ondřej, Zemko Jan.
     Všem účastníkům děkuji za spolupráci a závodníkům přeji hodně úspěchů v krajském kole, kam jsme postoupili.
Skolková

aktualizováno: 15.5.2015     fotogalerie


Soutěže o Pohár primátora - kuželky

skola        Dne 11.12.2014 se uskutečnilo poslední kolo soutěže o Pohár primátora. Tentokrát se soutěžilo v kuželkách. Našim žákům se povedlo naházet 635 bodů a umístit se na druhém místě za ZŠ Máj, od prvního místa nás dělil pouhý bod. Poté jsme již jen čekali, zda nás ostatní družstva ve druhé části dopoledne přehází. Naštěstí se lepší nenašli a skončili jsme na 2.místě. Složení družstva: Mlsová Zuzana ( naházela ze všech žáků soutěže nejvíce - 118 bodů), Mlsová Katka, Makrová Monika, Čechová Štěpánka, Vopelková Markéta, Babka Michal, Boháč Michal, Čapek Petr, Trnka Lukáš, Geisseder Daniel.
    Celkově jsme v soutěži o Pohár primátora obsadili 7.místo.
    Všem účastníkům děkuji za vzornou reprezentaci školy. Skolková

aktualizováno: 18.11.2014     fotogalerie


Pohár primátora – kopaná

skola        VDne 8.10.2014 se uskutečnila další soutěž v rámci Poháru primátora.
     Na hřišti JČU Na sádkách odehráli naši žáci 4 zápasy v kopané. První poločas hrály dívky, druhý dohrávali chlapci. Obsadili jsem 7. místo.
      Složení družstva: chlapci - Babka (brankář), Budín, Boháč, Štefanský, Novák, Vrzal, Vogl, Lojík, Lasdislav. Děvčata: Mlezivová (brankářka), Mlsová Z., Mlsová K., Marková, Hejnová, Dvořáková, Martínková, Kocmoudová, Vožická.
     Všem hráčům děkuji za reprezentaci školy. Hana Skolková

aktualizováno: 13. 10. 2014      fotogalerie


MISTŘI REPUBLIKY VE VOLEJBALE U NÁS VE ŠKOLE

skola        Ve středu 8.10. k nám zavítali mistři republiky ve volejbale – družstvo Jihostroje.
     Hráči měli připravený program, v němž žáci zhlédli jak rozcvičení, ukázku přihrávky, smeče, bloku, tak i měli možnost sami si s volejbalovými profesionály zatrénovat a zasoutěžit o drobné ceny.
     Na závěr proběhla autogramiáda.

aktualizováno: 10. 10. 2014      fotogalerie


Přespolní běh 30.9.2014


foto foto foto foto

aktualizováno: 1. 10. 2014      fotogalerie


Logická olympiáda - 1. stupeň

KROUŽEK VOLEJBAL PRO 1. STUPEŇ

skola   Kroužek volejbalu pro 1. stupeň (chlapce 3.-5. tříd) začíná 29. září. Nedružinové děti čekají ve 13:25 u automatu a družinové děti budou osobně vyzvednuty z družiny a po skončení kroužku předány zpět.

aktualizováno: 14.9.2014


Sportovní akce 2013/2014


Lehkoatletické přebory školy


     Výsledky: NEJLEPŠÍ SPORTOVEC - MAGDALENA BURDOVÁ 9.B
     Pořadí tříd: 1. místo 7.B, 2. místo 9.A, 3. místo 9.B
      Celkové pořadí tříd
      výsledky v jednotlivých disciplinách

foto foto foto foto

aktualizováno: 28. 5. 2014      fotogalerie 1     fotogalerie 2


Okresní kolo atletické soutěže Pohár rozhlasu - starší žáci a žákyně


skola        Dne 14.5.2014 se naše škola zúčastnila okresního kola lehkoatletických závodů "Pohár rozhlasu" v kategorii starší žáci a žákyně.
     Závodilo se v atletických disciplínách, kde žáci za své nejlepší výkony získávali body dle atletických tabulek. V silné konkurenci jsme obsadili s dívkami 4. a s chlapci 8. místo.
     Školu reprezentovaly tyto dívky Růža Rabová 8.B, Nikol Konšelová 8.B, Zuzka Mlsová 8.C, Monika Marková 8.C, Bára Tonzarová 9.A, Tereza Hovorková 9.A, Majda Burdová 9.B, Míša Dvořáková 9.B, Eliška Ludačková 9.B, Nicola Erhartová 9.B. A tito chlapci Dan Popovič 8.B, Dan Zaiml 9.A, Patrik Hruška 9.A, Jirka Holub 9.A, Tomáš Koubek 9.A, Filip Mrzena 9.A, Martin Řežábek 9.A, Petr Šedivý 9.A a Michal Havelka 9.B.
     Všem žákům děkuji a gratuluji ke skvělým výkonům. Klára Švehlová

aktualizováno: 16.5.2014      fotogalerie


Okresní kolo atletické soutěže Pohár rozhlasu - mladší žáci a žákyně


skola        Dne 13.5.2014 se naše škola zúčastnila okresního kolo atletické soutěže Pohár rozhlasu. Konala se na atletickém stadionu SOKOL na Sokolském ostrově. Za naši školu startovala dvě družstva, mladší žáci a žákyně. Soutěžilo se v atletických disciplínách, jako je běh na 60m, hod kriketovým míčkem, skok daleký, skok vysoký, štafeta a dlouhý běh na 600m a 1000m.Závodníci sbírali body za své nejlepší výkony a ty se sčítaly do celkového bodování družstva.
     Mladší žákyně ve složení Hejnová Petra, Helebrantová Eliška, Novodvorská Eliška, Sladká Eva, Hrubá Běta, Bašistová Sára, Kolářová Tereza, Hlízová Rozálie, Krejsová Lucie obsadily 12.místo.
     Mladší žáci ve složení Hejl Ondřej ( jeho výkony patřily k nejlepším ), Voldán Adam, Zemko Jan, Sedlák Martin, Vrzal David, Faltýn Vojta, Sosna Šimon, Brothánek Robin, Kreslin Daniel, Soukup Petr vybojovali krásné 3.místo.
     Všem žákům děkuji za účast a skvělou reprezentaci školy. Skolková

aktualizováno: 14.5.2014      fotogalerie


McDonald´s cup - školní kolo


foto foto foto foto

aktualizováno: 7. 5. 2014      fotogalerie


TURNAJ 4. A 5. TŘÍD VE VYBÍJENÉ

skola        Poslední dubnový den se vzájemně utkaly v tělocvičně naší školy týmy dívek a chlapců 4. a 5. tříd. Kromě deseti rožnovských družstev se turnaje zúčastnilo i družstvo ze ZŠ a MŠ Svatý Jan nad Malší. Děti poměřovaly svoje síly ve vybíjené.
      Výsledky kategorie dívek: 1. místo 5.A, 2. místo 5.C, 3. místo 4.B, 4. místo 4.A, 5. místo 5.B.
      Výsledky kategorie chlapců: 1. místo 5.B, 2. místo 5.A, 3. místo 4.A, 4. místo 4.B, 5. místo 5.C, 6. místo ZŠ a MŠ Svatý Jan nad Malší.
     Výsledky turnaje jsou součástí celoroční soutěže 4. A 5. tříd.

aktualizováno: 5.5.2014     fotogalerie


Pohár primátora v basketbale

skola        Dne 24.4.2014 se žáci naší školy zúčastnili Poháru primátora v basketbale.
     Hrálo se 4x6 minut, prvních dvanáct minut děvčata a poté dohrávali chlapci. Ve skupině jsme prohráli s favoritem turnaje ZŠ Kubatova a se ZŠ a MŠ Bezdrevská. Podařilo se nám vyhrát nad ZŠ O. Nedbala. V boji o 5.místo jsme podlehli ZŠ Nerudova a skončili na 6.místě.
     Sestava: Mrzena, Šantrůček, Řežábek, Koubek, Boháč, Štefanský, Popovič, Dvořáková, Mlsová Zuzka, Mlsová Katka, Marková, Kainzová, Mlezivová.
     Všem děkuji za reprezentaci školy. Skolková

aktualizováno: 29.4.2014


Okresní kolo ve florbale dívek

skola        Dne 4.12.2013 se konalo okresní kolo florbalu dívek.
     Hrálo se v nafukovací hale SKP v Českých Budějovicích. Sestava naší školy: Burdová Magda, Hovorková Tereze, Veselá Šárka, Mlezivová Tereza– brankařka, Marková Monika, Trojáková Denisa, Mlsová Katka, Klímová Pavla, Ve skupině jsem porazili Biskupské Gymnázium 4:1 a s Týnem nad Vltavou se nám podařilo také vyhrát 6:5. Z tabulky jsme postupovali z prvního místa a hráli se ZŠ a MŠ Nerudova o postup do finále. Ve finále jsme se opět střetli se ZŠ Týn nad Vltavou, ale už se nám nepodařilo je po druhé porazit a postoupit na kraj.
     Děvčata vybojovala krásné 2.místo. Děkuji všem za úspěšnou reprezentaci školy. Skolková

aktualizováno: 6.12.2013

aktualizováno: 6.12.2013      fotogalerieO pohár primátota - florbal

skola             Dne 5.11.2013 se konala další soutěž o Pohár primátora. Turnaj ve florbale se konal v tlakové hale SKP v Českých Budějovicích. Žáci vybojovali krásné 3.místo.
          Žáci v prvním utkání porazili ZŠ Máj I a postoupili dále. V semifinále jsme narazili na ZŠ Grunwaldova se kterou jsme prohráli 3:5. To nás odsunulo k boji o třetí místo, které žáci vybojovali nad ZŠ Pohůrecká. Sestava: Mrzena, Potiška, Šedivý, Babka – brankář, Kerekanič, Vosáhlo, Vrzal, Tíkal, Burdová, Hovorková, Veselá, Mlezivová – brankařka, Kainzová, Marková, Mlsová Zuzana,Trojáková.
          Všem děkuji za reprezentaci školy. Skolková

aktualizováno: 8.11.2013      fotogalerie


Sportovní akce 2012/2013


Lyžařský výcvikový kurz 7. tříd

skola skola skola skola
     Na lyžařský kurz jsme vyrazili v sobotu 2. března.
     Byli jsme ubytováni v hotelu Lipenka na Lipně. První den, když jsme dorazili, jsme hned šli pěšky ke svahu. Taky hezky po svých jsme šlapali na lyžích na svah, takže nás začaly brzy bolet nohy. Všichni se těšili, až budeme jezdit na lanovce. Rozdělili jsme se do čtyř skupin, ve kterých jsme byli po celou dobu kurzu.
     Počasí nám vyšlo nádherně, takže jsme si lyžování mohli užít v plné míře! Na sjezdovkách jsme dělali různé blbosti a soutěžili jsme také ve slalomu. Instruktoři byli skvělí a určitě nás toho hodně naučili. Sešel se moc skvělý kolektiv, kde se všichni bavili dohromady.
     Po večerech jsme měli diskotéky anebo poslední večer i karneval, kde se vyhlásily nejlepší masky a výsledky slalomu. Ve středu byl odpočinkový den a tak se šlo do bazénu. Skupinka čtyř dětí se ale s panem učitelem Lintnerem vydala na procházku kolem Lipna.
     V pátek 8. března se nikomu domů nechtělo a všichni by nejradši zůstali ještě na horách.
Kateřina Švamberková 7.A

aktualizováno: 18.3.2013      fotogalerie


Orion florbal cupu v Sezimově Ústí

skola       Dne 10. 1. 2013 se družstvo starších žákyň naší školy zúčastnilo krajského kola Orion florbal cupu v Sezimově Ústí.
Ve vzájemných zápasech s nejlepšími týmy z celého Jihočeského kraje dívky ani jednou neprohrály a pouze díky horšímu skóre získaly pohár za 2. místo.
Ke skvělému umístění gratulujeme
Složení družstva: Lucie Mynářová, Jana Schwarzová, Bára Hájková, Dana Bzenecká z 9. A, Jana Sladká, Sabina Dominová, Denisa Vlasáková, Bára Kuchárová z 9. B, Tereza Hovorková, Šárka Veselá, Klára Kainzová z 8. A, Magda Burdová z 8. B, doprovod Mgr. Lukáš Faktor

aktualizováno: 14.1.2013


Okresní kolo v košíkové

skola        Dne 6.11.2012 se uskutečnilo okresní kolo v košíkové chlapců. V sestavě Kořínek, Schwarz, Koubek, Mrzena, Holub, Potiška, Kuchyňka, Šťastný, Havelka obsadili 6.místo.
    Dne 8.11.2012 košíková pro děvčata. V sestavě Bzenecká, Burdová, Hájková, Sladká, Němcová, Schwarzová, Mynářová obsadili 7.místo.
Děkuji všem za účast. Mgr. Skolková

aktualizováno: 15.11.2012


Pohár primátora - košíková

skola        Dne 13.11.2012 se uskutečnilo další kolo soutěže o Pohár primátora v košíkové. Hrálo se v hale LOKO Třebízského 1 v Suchém Vrbném. První poločas hráli chlapci a druhý dívky. Družstvo odehrálo dva zápasy v základní skupině, kde jsme prohráli se ZŠ Nerudova a se ZŠ a MŠ Kubatova. V tabulce o 7.místo se nám podařilo zvítězit nad ZŠ Máj II a obsadit celkově 7.místo.
    Sestava: Kořínek, Schwarz, Koubek, Mrzena, Holub, Potiška, Kuchyňka , Bzenecká, Burdová, Hájková, Kuchárová, Sladká, Němcová, Schwarzová, Mynářová.
    Všem děkuji za reprezentaci školy. Mgr. Skolková

aktualizováno: 15.11.2012


Pohár primátora – kopaná

skola       Dne 2.10.2012 se uskutečnilo další kolo soutěže o Pohár primátora v kopané.
    Hrálo se na fotbalovém hřišti JČU Na Sádkách. První poločas hráli chlapci a druhý dívky. Družstvo odehrálo dva zápasy v základní skupině, kde jsme prohráli se ZŠ Grunwaldova 0:3, se ZŠ a MŠ Bezdrevská jsme vyhráli 2:0. Postoupili jsme do bojů o 4. až 6.místo. Bohužel se nám již nepodařilo uspět proti ZŠ Kubatova ani ZŠ O.Nedbala, a skončili jsme na 6.místě.
    Sestava: Šťastný, Kořínek, Schwarz – brankář, Koubek, Šantrůček, Havelka, Boháč, Kerekanič, Bzenecká, Burdová, Hájková, Kuchárová, Sladká – brankářka, Němcová, Matlachová, Schwarzová.
    Všem děkuji za reprezentaci školy. Mgr. Skolková

aktualizováno: 4.10.2012     fotogalerie


Sportovní akce 2011/2012


Vodácký výcvik 8. ročníků

skola        Ve dnech 12.6. - 15.6. 2012 jsme se my žáci 8. tříd zúčastnili vodáckého kurzu. Jelo se z Vyššího Brodu přes Český Krumlov do Boršova. počasí nám až na pár pršek přálo a v posledních dnech se někteří i spálili. Indiáni (Petr Kalkuš a Michal Dvořák) byli zábavou celého kurzu, protože se každý den minimálně jednou potopili.
     Všem učitelům i instruktorům děkujeme za skvělé zážitky a za pořádnou zábavu.

aktualizováno: 18.6.2012     fotogalerie


Plážový volejbal

skola        Dne 30.5. se družstvo našich volejbalistů pod vedením p.uč. Švehlové zúčastnilo turnaje v plážovém volejbale. Umístili se na pěkném 6. místě.

aktualizováno: 19.6.2012     fotogalerie


POHÁR ROZHLASU – 1.místo družstva mladších žáků

skola        Velký úspěch se podařil družstvu mladších žáků na atletických závodech POHÁR ROZHLASU, který se konal 15.5.2012 na Sokolském ostrově. Žáci vybojovali svými výkony 1.místo v okresním kole a postoupili na krajské kolo, které se uskuteční 22.5. v Táboře.
     Složení družstva: Koubek Tomáš, Šantrůček Fanda, Holub Jiří, Hruška Patrik, Zaiml Dan, Havelka Michal, Šedivý Petr a Boháč Michal.
     Děvčata, která se také účastnila obsadila 6.místo. Složení Družstva: Burdová Majda, Brejžková Michaela, Tonzarová Bára, Jíchová Fanča, Rabová Růža, Dvořáková Petra, Vopelková Markéta, Mlsová Katka, Marková Monika, Krigarová Monika.
     Všem velice děkuji za skvělou reprezentaci školy a přeji úspěch v dalším kole. Mgr. Skolková

aktualizováno: 16.5.2012     FOTOGALERIE


Pohár ministra MŠMT 2012 ve florbale

skola        Dne 1. 3. 2012 se družstvo chlapců druhého stupně zúčastnilo prvního eliminačního kola Poháru ministra MŠMT 2012 ve florbale.
     Chlapci v turnaji konaném v hale při ZŠ Hluboká nad Vltavou nenašli přemožitele a po zaslouženém vítězství postoupili do okresního kola.
      Blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci.
     Složení týmu: Viktor Dostál 9. B, Patrik Hošna 9. A, David Mrzena 9. B, Pavel Plemátl 8. A, Marek Velát 9. A, Jiří Kerekanič 6. C, Jan Novák 9. A, Filip Potiška 7. A, Štěpán Vilímek 9. A, Tomáš Hermann 9. A, Dominik Kořínek 8. B, Rudolf Schwarz 8. A, Jan Novotný 9. B, Jan Vyžrálek 8. B, dozor Mgr. Lukáš Faktor)

aktualizováno: 7.3.2012     fotogalerie


Pohár primátora 2011


skola        Dne 29. 11. se družstvo našich žáků zúčastnilo turnaje ve stolním tenisu jako poslední sportovní soutěže v rámci Poháru primátora za rok 2011. Vyrovnané výkony nám přinesly bohužel jen šesté místo a do celkové tabulky tři body. V součtu tak naše škola v letošním ročníku skončila až na sedmém místě. Přesto děkujeme všem zúčastněným za reprezentaci a snahu zvítězit. Další již desátý jubilejní ročník začíná v lednu.
     Družstvo stolního tenisu: Marek Velát 9. A, Daniel Šťastný 8. A, Dominik Kořínek 8. B, Tereza Ládová 9. B, Lucie Potůčková 9. B, vedoucí Mgr. Lukáš Faktor

aktualizováno: 1.12.2011     fotogalerie


Okresní kolo v plavání

skola        Dne 10. 11. se družstva našich žáků zúčastnila plavecké olympiády mládeže a okresního kola v plavání pro školní rok 2011/12.

     Plavci a plavkyně z 1. stupně naší školy se mezi ostaními závodníky rozhodně neztratili. Ze závodů odcházeli VŠICHNI ověšeni medailemi.
     Dívky z nejmladší kategorie obsadily první místo, dívky z kategorie druhé si odnášely medaile za druhé místo a obě naše chlapecké sestavy obsadily druhá místa.
Kategorie dívky 1: Kropáčková Eliška 3. C, Sychrová Tereza 2. A, Štětinová Eva 3. A, Vejsadová Klára 3. A
Kategorie chlapci 1: Budín David 3. B,Černý Jakub 3. A, Janů Adam 3. B, Pokorný Kryštof 3. B
Kategorie dívky 2: Brichtová Michaela 4. A, Hejnová Petra 5. B, Marešová Eliška 5. A, Sklenářová Eliška 4. A
Kategorie chlapci 2: Brothánek Robin 4. A, Hájek Martin 5. A, Staes Adam 5. B, Stanovský Vojtěch 4. C

     V tvrdé konkurenci uspěla družstva starších chlapců a mladších dívek 2. stupně, obě shodně získala stříbrné příčky. Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci.
Dívky kategorie III: Burdová Magdalena, Rabová Růžena, Vlčková Dominika, Toufarová Šárka
Dívky kategorie IV.: Fabiánová Anna, Kuchárová Barbora, Hájková Barbora, Bzenecká Dana
Chlapci kategorie III.: Křepela Jakub, Mrzena Filip, Lukš Tomáš, Šmucr Jakub
Chlapci kategorie IV.: Mrzena David, Hermann Tomáš, Paukner Václav, Wagner Jan

aktualizováno: 14.11.2011     fotogalerie


Sportovní akce 2010/2011


Turistický kurz 6. ročníků

     Jako každý rok i letos se konal Turistický kurz pro žáky našich šestých ročníků a to ve dnech 14. až 17. 6. 2011. Konečně nadešlo úterní ráno a my vyrazili vlakem z nádraží směr Stožec. I přes výluku a krátkou cestu autobusem naše nedočkavost jen stoupala. Když jsme konečně dorazili do penzionu U Mauritzů, rychle jsme se ubytovali a šli se podívat do tamního informačního centra. Následovala i malá procházka po okolí, později večeře a zábavný program, který si připravili deváťáci.

     Druhý den byl konečně celý v turistickém duchu. Po snídani jsme dostali balíček na cestu a vyrazili po naplánované trase. Zpočátku nám to příliš nešlo, ale později si každý našem své tempo, a tak jsme úspěšně dorazili po Medvědí stezce na Schwarzemberský kanál. Chvíli odpočinek a pak hurá zpátky do Stožce. Nožky už pobolívali, ale došli jsme! Následovala večeře, program tentokrát připravovali sami šesťáci a pak unavení a umytí do postelí.

     Další den už jsme trochu tušili, že nás čeká podobná cesta jako včera. Naším cílem tentokrát byla Dobrá. Cestou jsme navštívili Stožeckou kapli, která stála na strmém kopci, ale i ten jsme nakonec zvládli. V cíli byla i hospůdka, kde jsme si všichni příjemně odpočinuli a vyrazili nazpět směr náš penzion. Po večeři jsme ale stále nebyli unavení, a tak na program nastoupila diskotéka. Konečně úplně znavení a ospalí zalézáme do brlohů.

     Tentokrát jsme měli budíček o něco dříve a to kvůli stále trvající výluce. Avšak všichni jsme přes počáteční nechuť vstali, rozloučili se s penzionem a vyrazili na autobus. Ten byl celou dobu úplně klidný, protože většina z nás ještě dospávala včerejší tancování. Přestoupili jsme na vlak, který nás úspěšně dovezl až do Budějovic, někteří nás opustili už v Boršově.

     Nakonec jsme si všichni odvezli spoustu krásných vzpomínek, nových zážitků a pár domácích mazlíčků v podobě klíšťat. Děkujeme učitelům, díky kterým jsme přežili ve zdraví a pohodě a dále všem zúčastněným, protože bez nich by to nebylo tak skvělé. Děkujeme!
     Autor příspěvku: Eliška Hlaváčková 9.B

aktualizováno: 21.6.2011    fotogalerie


Krajské kolO soutěže ATLETICKÝ ČTYŘBOJ

skola        Dne 2. 6 se družstvo dívek 8. a 9. tříd naší školy zúčastnilo krajského kola soutěže Atletický čtyřboj.
     Dívky se v těžké konkurenci snažily zopakovat výborné výsledky z okresního kola, bohužel pro zranění dvou závodnic nakonec skončily mimo medailové příčky. Všem děkujeme za příkladnou reprezentaci. (Složení družstev: dívky – Ládová 8. B, Burdová, Šindelková, Svobodová, Stropková 9. A, dozor: Mgr. Lukáš Faktor)

aktualizováno: 14.6.2011


Plážový volejbal - POHÁR PRIMÁTORA

skola        Dne 7. 6 se družstvo žáků 8. a 9. tříd naší školy zúčastnilo turnaje volejbalu na písku, který je součástí Poháru primátora.
     Po dobrém výkonu jsme na skóre bohužel skončili ve skupině až třetí. V boji o páté místo jsme již nezaváhali a získali tak cenné body do průběžného hodnocení. Všem zúčastněným děkujeme za příkladnou reprezentaci (Složení družstva: dívky - Buřičová, Drdlová 8. B, Burdová, Šindelková 9. A, chlapci – Wagner, Mrzena 8.B, Hermann 8.A, Cherkas 9. A, dozor: Mgr. Lukáš Faktor)

aktualizováno: 14.6.2011


Soutěž Atletický čtyřboj

skola        Dne 24. 5 se družstvo žáků 8. a 9. tříd naší školy zúčastnilo soutěže Atletický čtyřboj.
     Chlapci skončili na výborném 3. místě. Dívky skutečně zabojovaly a obhájily naše výborné výsledky z minulého roku. V konkurenci ostatních škol získaly 6018 bodů a zaslouženě dostaly zlaté medaile.
     Všem děkujeme za příkladnou reprezentaci. (Složení družstev: dívky – Ládová 8. B, Burdová, Šindelková, Svobodová, Stropková 9. A, chlapci – Štýfal 8.B, Cherkas, Šafár 9. A, Anderle, Ludačka 9.B, dozor: Mgr. Lukáš Faktor)

aktualizováno: 1.6.2011


Pohár rozhlasu - atletické závody 6. a 7. tříd

skola        Dne 17. 5 se družstvo žáků 6. a 7. tříd naší školy zúčastnilo atletických závodů mladších žáků o Pohár rozhlasu.
     V těžké konkurenci skončili chlapci na 12. místě a dívky na 6. místě.
     Všem děkujeme za příkladnou reprezentaci. (Složení družstev: dívky -Burdová 6. B, Kuzbová 6.A, Sladká, Dominová, Kuchárová 7.B, Bzenecká, Hájková, Thondikeová 7.A, chlapci –Koubek, Šantrůček, Potiška, Hruška 6.A, Šafka, Vyžrálek 7. B , Plemátl, Sládek, Švarc, Šťastný 7.A,
dozor: Mgr. Lukáš Faktor)

aktualizováno: 25.5.2011


Pohár rozhlasu - atletické závody 8. a 9. tříd

skola        Dne 19. 5 se družstvo žáků 8. a 9. tříd naší školy zúčastnilo atletických závodů starších žáků o Pohár rozhlasu.
     Chlapci skončili na pěkném 9. místě a dívky na velmi dobrém 4. místě.
¨      Všem děkujeme za příkladnou reprezentaci. (Složení družstev: dívky - Ládová, Potůčková, Holubová, Drdlová 8. B, Prenerová 8. A, Burdová, Šindelková, Svobodová, Strnadová 9. A, chlapci - Štýfal, Novotný 8.B, Hermann, Velát 8.A, Potiška, Cherkas, Šafár 9. A, Hofman, Anderle, Lískovec 9.B,
dozor: Mgr. Lukáš Faktor)

aktualizováno: 25.5.2011


Okresní kolo ve volejbale - chlapci


skola
       Dne 28.4.2011 se zúčastnili naši žáci 8. a 9. ročníků okresního kola ve volejbale. Turnaj se odehrál v Suchém Vrbném v hale Lokomotivy.
     Ze skupiny jsme postupovali z druhé pozice. Nutno podotknout, že i trošku se štěstím díky dobrému losu.V semifinále jsme se potkali se školou O.Nedbala „A“, která byla složena z několika volejbalistů.Jednoznačně jsme prohráli 2:0 na sety. V „malém finále“ jsme se utkali se ZŠ Kubatova. I v jejich řadách byli volejbalisté. Už ve skupině jsme s tímto soupeřem drželi krok jenom v jednom setu a také tak to dopadlo i v boji o 3. místo. Prohráli jsme 2:0 na sety.
     Konečné 4. místo je úspěchem, s kterým se nepočítalo! Reprezentovali:Taras Cherkas 9.A, Michal Zemek 9.A, Jaroslav Šafár 9.A, Tomáš Wejskrab 9.A, Bedřich Anderle 9.B, Josef Ludačka 9.B, Marek Velát 8.A, Jakub Myslivec 8.A, Jan Wagner 8.B, David Mrzena 8.B
Autor příspěvku: David Mrzena
Za předvedenou bojovnou hru a reprezentaci školy děkuje Jana Šonková.

aktualizováno: 2.5.2011     fotogalerie


Okresní kolo ve volejbale.


skola
       
     Naší školu reprezentovala děvčata: 8.B –Tereza Buřičová, Nikola Drdlová, Petra a Pavla Goldfingerová
8.A – Kristýna Ivančinová
9.A – Nikola Šindelková, Tereza Burdová, Karolína Brejžková, Lucie Strnadová, Sabina Stropková a Dominika Svobodová.
          Přestože ani jedna z našich žákyň nehraje volejbal závodně, vybojovali krásné 7. místo z 10 zúčastněných škol. Děkujeme za reprezentaci školy a předvedenou hru.
Autor příspěvku: Jana Šonková

aktualizováno: 23.4.2011


Turnaj v přehazované


foto
        Již potřetí se tento školní rok zúčastnili žáci 4. a 5. tříd soutěže v přehazované. Turnaj se konal opět na ZŠ O. Nedbala.
     Vítězné družstvo minulého turnaje jelo svůj trumf zopakovat. Překážkou k vítězství nám byl hráč ze ZŠ O. Nedbala, který hraje volejbal a na jehož umění byla snaha hráčů s volejbalem začínajících marná. Ze 16 družstev vybojovali naši žáci 2.,3.,5.,8. a 16. místo.
Složení družstev:
2 místo – Babka M. (5.C), Michalec J.(5.A), Stuchlý J. (5.C)
3. místo – Boháč M. (5.A), Štetina P. (5.A), Vodák M. (5.B)

5. místo – Mlsová K. (5.C), Vopelková M. (5.C), Dvořáková P. (5.A)
8. místo – Nováková T. (5.B), Vlčková D. (5.B), Peterková E. (5.B)
16. místo – Trojáková D. (5.A), Švamberková K. (5.B), Fabiánová M. (4.B), Hlízová R. (4. B)
Děkuji hráčům za předvedenou hru a reprezentaci školy.
Autor článku: Jana Šonková

aktualizováno: 4.3.2011


1. místo v bowlingu!!


foto

foto
       V úterý 1.března se konal bowlingový turnaj v rámci soutěže o pohár Primátora.
     Letos se turnaj odehrával ve velmi příjemném prostředí bowling restarace Mercury.Proti nám se postavila družstva od ZŠ Grünwaldova po ZŠ O.Nedbala.Hrála se celkem dvě kola.V prvním kole jsme hráli ve složení:Beganovičová,Burdová,Šindelková,Strnadová,Steinbauer,Pavlosek,Mrzena,Zemek. Hned od začátku jsme se museli rychle rozházet a soustředit,abychom už na začátku získali co nejvíce bodů.Po prvním kole jsme měli až překvapivě vysoké skóre,což nás povzbudilo do kola druhého.V druhém kole bylo složení stejné jako v kole prvním,akorát byl Honza Pavlosek nahrazen p.uč.Faktorem,jehož „striky“ velmi pomohly konečnému výsledku.Na konci druhého kola,jsme pořádně zabojovali a vybojovali zlatou medaili.
     Velký podíl na tomto úspěchu měl Jan Žemlička,jakožto náš maskot,ale také naše vzájemná podpora a důvěra. Děkujeme
Tereza Burdová

aktualizováno: 3.3.2011


Florbal


foto
       Ve čtvrtek 3.2 se jako obvykle konal turnaj ve florbale.
     Tohoto turnaje se účastnily jak týmy z každého ročníku 2.stupně ,tak i tým našich absolventů jakožto tým hostů.V turnaji proti sobě hrály týmy ze 6.a 7.ročníků a ročníky 8.a 9.a hosté. V mladší kategorii se na 4.místě umístila třída 6.B,na 3.místě 6.A,na 2.místě třída 7.B a zlatou příčku obsadila neporazitelná třída 7.A. Ve starší kategorii 5.místo obsadila třída 8.A, 4.místo překvapivě 9.B, 3.místo vybojovala 8.B,druhé místo třída 9.A a 1.místo vyhráli nepřekonatelní hosté.
     Turnaj byl velice vydařený a myslím si,že se svými výkony mohou být všichni spokojeni. Za organizaci a dozor děkujeme p.u.Faktorovi a p.u.Šonkové.
Tereza Burdová

aktualizováno: 3.3.2011


Lyžařský výcvik 7. ročníků


foto
       Ve dnech 22. až 29.1 letošního roku se konal lyžařský výcvik 7. tříd naší školy. Jako každoročně jsme za doprovodu p. ředitele, p. u. Lintnera, p. u. Šonkové a instruktorů Martina a Michala navštívili Jizerské hory, kde o nás v příjemném prostředí chaty Kamenice pečoval ochotný personál v čele s p. Mečířem, majitelem chaty. Počasí nám letos přálo a ačkoli nás některé dny štípal do tváří studený vítr, jindy nám to vynahradilo hřející sluníčko.
    První lyžařský den jsme se na kopci rozdělili do 4 družstev. Úplným začátečníkům,které měla na starosti p. u. Šonková, se již první den dařilo krásně sjíždět kopec, pokročilejší skupiny žactva se učili carving pod vedením p. ředitele a instruktorů Michala a Martina a první skupina se v carvingu už jen zdokonalovala. Samozřejmě nechyběl okrajový snowboardový výcvik, kde se ti zdatnější přiučili novým trikům a technice a začátečníci nakonec jezdili bez větších problémů.
    V polovině týdne byl vyhlášen jako každoročně odpočinkový den. Velká část žáků navštívila Liberecký aquapark Babylon a ti, kteří neměli na vodu náladu či ze zdravotních důvodů prostě nemohli, šli s p. u. Lintnerem do města na procházku a poté navštívili IQpark. Po pořádném vydovádění, přičemž někteří málem usli na celé hodiny ve výřivkách, jsme se všichni shledali a každý měl co vyprávět. Na poslední den byli náplanován nelehký slalom, kde si všichni mohli změřit své lyžařské síly s ostatními.
    Týden jsme si všichni náramně užili, zážitků máme na celý život dostatek, bez zranění a bolístek jsme dorazili spokojeně domů, za což můžeme poděkovat našemu p. u. Lintnerovi , který, jakožto zdravotník, se o nás perfektně staral. A nesmíme opomenout ani zbylé učitele a instruktory. Bylo to skvělé,děkujeme!:)
Eliška Hlaváčková, Tereza Burdová

aktualizováno: 4.2.2011    fotogalerie bude přidána


Turnaj v přehazované na ZŠ O.Nedbala


foto foto foto foto

20. 1. 2011 se konal další turnaj v přehazované žáků 1. stupně na ZŠ O. Nedbala. Tentokráte byl pro naši školu velice úspěšný. Michal Boháč (5.A) vyhrál cenu pro nejlepšího hráče turnaje. Z celkových 16 družstev naši žáci obsadili následující umístění.
    Družstvo A: Boháč Michal 5.A, Vodák Martin 5.B, Štětina Pavel 5.A – 1. místo
    Družstvo B: Michalec Jan 5.A, Babka Michal 5.C, Stuchlý Jan 5.C – 2. místo
    Družstvo C: Mlsová Kateřina 5. C, Mlsová Zuzana 5.C, Dvořáková Petra 5.A – 8. místo
    Družstvo D: Vopelková Markéta 5.C, Trojáková Denisa 5.A, Jílková Tereza 5.A – 10. místo
    Družstvo E: Likler David 5.A, Nováková Tereza 5.B, Vlčková Dominika 5.C – 12. místo
Nejlepší hráč turnaje - Boháč Michal 5.A
Všem žákům gratuluji za předvedené výkony a děkuji za vzornou reprezentaci školy.
Autor příspěvku: Jana Šonková

aktualizováno: 4.2.2010     fotogalerie


Turnaj v přehazované

skola
zdroj
      Dne 18.11.2010 se vybraní žáci volejbalového kroužku z 5. ročníků vydali na turnaj v přehazované. Hostila nás ZŠ a ZUŠ Bezdrevská. Celkem se sešlo 14 týmů ze 4 škol.
    Naši žáci obsadili krásné 3., 4., 10. a 11. místo.
Složení družstev:
A – Martin Vodák 5.B, Michal Boháč 5.A, Pavel Štětina 5.A
B – Dominika Vlčková 5.B, Eliška Peterková 5.B, David Likler 5.A
C – Tereza Nováková 5.B, Kateřina Švamberková 5.B, Lucie Housková 5.B
D – Kateřina Hanusová 5.A, Markéta Vopelková 5.C, Denisa Trojáková 5.A, Tomáš Adamec 5.A
    Všem hráčům děkuji za bojovnost, kterou ve hře prokázali a za vzornou reprezentaci školy.
Autor příspěvku: Jana Šonková

aktualizováno: 19.11.2010


Velký úspěch našich sportovců!!

skola       Dne 5. 10. 2010 se družstvo žáků a žákyň naší školy zúčastnilo poslední části Poháru Primátora.
    Ve fotbalovém turnaji jsme ve skupině jasně zvítězili a v boji o první místo nás bohužel porazilo družstvo ze ZŠ Grünwaldova. Spolu ze ziskem stříbrných medailí jsme si také připsali osm bodů do průběžného hodnocení a celkově získali vynikající třetí místo v Poháru Primátora!!
    Blahopřejeme všem soutěžícím. (Složení družstva: Tereza Burdová, Taras Cherkas, Jan Žemlička, Michal Zemek 9. A; Vít Anderle, Václav Kosař 9. B; Jan Novák, Patrik Hošna, Marek Velát 8. A; Tereza Ládová, Tereza Buřičová, Jan Wagner, Aleš Záveský, Vojtěch Žondecký 8. B;
doprovod Mgr. Lukáš Faktor)

aktualizováno: 6.10.2010     fotogalerie


Sportovní akce 2009/2010


Plavecká olympiáda

skola       Dne 3. 6. 2010 se družstvo naší školy zúčastnilo plavecké olympiády.
    Zástupci chlapců a dívek všech ročníků obou stupňů vybojovali v konkurenci ostatních škol skvělé druhé místo, hned za plavci ze ZŠ Kubatova. Obhájili tak umístění z minulého roku.Za první stupeň doprovázela žáky Mgr. Figalová, za druhý Mgr. Faktor.
    Družstvo 2. stupně: Brothánek 6. B, Vlasáková 6. B, Krejska 6. B, Kuchařová 6. B, Ládová 7. B, Drdlová 7. B, Mrzena 7. B, Paukner 7. B, Šafár 8. A, Lískovec 8. B, Pavlosek 8. B, Hajsová 8. B, Drdlová 9. A, Hájek 9. B, Marek 9. C, Trantinová 9. C.

aktualizováno: 16.6. 2010


POHÁR PRIMÁTORA – PLÁŽOVÝ VOLEJBAL

skola        Dne 8.6.2010 se konala další soutěž „o Pohár primátora“ tentokráte v plážovém volejbale.
Naši školu reprezentovali žáci 9. tříd: Kristina Eliášová 9.B, Nikola Schwachová 9.A, Iva Trsová 9.C, Zuzana Tichá 9.B, Ondřej Polanský 9.C, Karel Novák 9.B, Filip Záruba 9.C a Marek Dubský 9.B. Po vyrovnaných zápasech ve finálové skupině vybojovali krásné 3. místo. Hráčům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.
Dozor: Mgr. Holejšovská Jana

aktualizováno: 9.6. 2010     fotogalerie


Plavecká olympiáda

skola        Dne 3. 6. 2010 se zúčastnilo družstvo naší školy plavecké olympiády.
    Zástupci chlapců a dívek všech ročníků obou stupňů vybojovali v konkurenci ostatních škol skvělé druhé místo hned za plavci ze ZŠ Kubatova. Obhájili tak umístění z minulého roku. Za první stupeň doprovázela Mgr. Fialová, za druhý Mgr. Faktor.
Blahopřejeme

aktualizováno: 4.6. 2010


Atletický čtyřboj

skola        úterý 19. 5. 2010 se družstvo starších žáků a žákyň zúčastnilo Atletického čtyřboje. Chlapci skončili na sedmém místě. Starší žákyně díky výborným výkonům obsadily skvělé druhé místo.
    Všem zúčastněným atletům a atletkám děkujeme za vzornou reprezentaci a k dosaženým gratulujeme.
    Složení družstev:
Starší žákyně: Schwachová Nikola, Boháčová Lucie, Burdová Tereza, Hlízová Natálie, Šindelková Nikola.
Starší žáci: Záruba Filip, Cherkas Taras, Lískovec Pavel, Dubský Marek.
Obě družstva vedl Mgr. Faktor.

aktualizováno: 24.5. 2010     fotogalerie


Atletické závody POHÁRU ROZHLASU

skola     skola
    Ve středu 12. 5. 2010 se družstvo mladších žáků a žákyň zúčastnilo atletických závodů POHÁRU ROZHLASU. Chlapci v konkurenci sedmnácti škol skončili devátí a dívky jedenácté. Ve čtvrtek 13. 5. 2010 pak ve stejné soutěži mezi sedmnácti školami starší žáci vybojovali deváté místo. Starší žákyně díky výborným výkonům získaly 4779 bodů a obsadily tak skvělé třetí místo se ztrátou pouhých 9 bodů na druhé místo.
    Všem zúčastněným atletům a atletkám děkujeme za vzornou reprezentaci a k dosaženým gratulujeme.
    Složení družstev:
Mladší žákyně: Ládová Tereza, Štojdlová Martina, Drdlová Nikola, Hájková Barbora, Ivančinová Kristýna, Potůčková Lucie, Holubová Kateřina, Němcová Karolína, Veselá Tereza, Sladká Jana.
Mladší žáci: Bernat Daniel, Štýfal Jan, Krejska Patrik, Novotný Jan, Brothánek David, Ševčík František, Votruba Robert, Myslivec Jakub, Wagner Jan.
    Obě družstva vedla Mgr. Holejšovská.
Starší žákyně: Schwachová Nikola, Boháčová Lucie, Burdová Tereza, Hlízová Natálie, Martincová Kateřina, Kortánová Nikola, Trantinová Lenka, Beganovičová Adila, Šindelková Nikola.
Starší žáci: Kolář Martin, Záruba Filip, Cherkas Taras, Wejskrab Tomáš, Polanský Ondřej, Lískovec Pavel, Dubský Marek, Nový Josef.
    Obě družstva vedl Mgr. Faktor.

aktualizováno: 24.5. 2010     fotogalerie


Okresní kolo Mc Donald´s Cup

skola        I letos jsme se vypravili na fotbalový turnaj na Složiště v Mladém. Žáci 4. a 5. tříd sehráli ve své skupině tři zápasy. Se ZŠ Dubné (3:0), ZŠ Hluboká (4:0) a ZŠ Grünwaldova ( 0:2). Očekávaná prohra nás pasovala na druhé nepostupové místo. Celkově chlapci obsadili 5. – 8. místo. Sestava: Řežábek, Babka – brankáři, Vožický, Hruška, Koubek, Mrzena, Potiška, Šantrůček, Boháč, Vodák a Budín.
     Druhý den byl na počasí horší, ale pršelo nám štěstí. Chlapci 2. a 3. tříd vyhráli svoji skupinu a v semifinále se utkali se ZŠ Grünwaldova (0:5). O finále jsme si nechali zdát, ale boj o třetí místo byl nervy drásající. ZŠ Bezdrevskou jsme nepustili na naši polovinu, ale gól ne a ne padnout. V druhém poločase se nám podařilo vstřelit dva góly a bronzové medaile byly naše. Velký úspěch a konečné 3. místo ze 14 škol. Sestava: Cempírek, Boháč, Vodák, Novák, Berka, Faltýn, Vogl, Kalkuš, Kreslin, Lojík a Tíkal.
     Všem hráčům děkuji za vzornou reprezentaci školy. Moc děkuji rodičům, kteří pomohli s převozem dětí a přispěli i odbornou radou. Mgr. Milada Figallová

aktualizováno: 10.5. 2010     fotogalerie


Pohár primátora – stolní tenis

skola        Další souboj v soutěži „O pohár primátora města České Budějovice“ se konal 20.4. 2010 ve stolním tenise. Naši školu reprezentovali žáci 9. tříd: Kateřina Švarcová, Natálie Hlízová, Michal Marek, Filip Záruba a Karel Novák.
     Po dramatickém souboji, kde rozhodoval každý míček, vybojovali krásné 3. místo. Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.
     Doprovod: Mgr. Holejšovská Jana

aktualizováno: 21.4. 2010


Volejbal – okresní kolo starších chlapců

skola        Dne 25.3.2010 se konalo okresní kolo pro starší žáky ve volejbale.

aktualizováno: 26.3. 2010     fotogalerie


Volejbal – okresní kolo starších žákyň

skola        Dne 23.3.2010 se zúčastnily naše žákyně 8. a 9. ročníků okresního kola ve volejbale. Ze skupiny postupovala děvčata z první pozice.Ve finálovém boji chybělo trošku štěstí a 2. místo uniklo až v závěru rozhodujícího setu. Nakonec obsadila děvčata krásné 3. místo.
     Složení hráček: Tereza Burdová 8.A, Nikola Šindelková 8.A, Lucie Boháčová 9.A, Aneta Mlnaříková 9.A, Kristina Eliášová 9.B, Natálie Hlízová 9.B, Šárka Linhartová 9.B, Tereza Pokorná 9.B, Zuzana Tichá 9.B, Iva Trsová 9.C. Blahopřejeme.
     Doprovod: Mgr. Holejšovská Jana

aktualizováno: 26.3. 2010     fotogalerie


Lyžařský výcvik 7. ročníků

skola        Dne 6.2 až 13.2 se konal lyžařský výcvik 7. tříd. Letos nám počasí přálo a tak podmínky na lyžování byly přímo skvělé!Skoro každý den nám napadl čerstvý sníh a občas i svítilo sluníčko.Ubytování bylo jako každý rok perfektně připravené a personál byl velmi příjemný, ochotný a chápavý.
     Po prvním dnu, byli žáci rozděleni do 4 výkonnostních skupin, kterou měli na starost p. ředitel, p. u. Holejšovská a instruktoři Michal a Martin. Skupina p. u Holejšovské, která měla na starost začátečníky si vedla velice dobře. Na konci výcviku sjel každý z nich sjezdovku bez sebevětších problémů. Druhá a třetí skupina se učili carving s p. ředitelem a instruktory Martinem a Michalem. První skupina jen zdokonalovala svojí techniku.
     V polovině týdne jsme měli odpočinkový den , jak má být. Navštívili jsme aquapark v Liberci a ti, co si nechtěli zablbnout v aquaparku, šli s p. u. Lintnerem na procházku do města. Každý si to užil po svém. Poslední den mohli žáci porovnat své dovednosti ve slalomu, který nebyl zrovna jednoduchý, ale sjeli ho snad úplně všichni, bez větších problémů. Nikdo se vážněji nezranil a o mírné poranění a „marody“ se výborně staral p. u. Lintner. Tímto bychom také chtěli poděkovat všem učitelům, kteří to s námi vydrželi a postarali se nám o příjemný týden na horách. O zábavu opravdu nouze nebyla!!!
     Autoři příspěvku, Šárka Linhartová 9.B, Ondřej Polanský 9.C

aktualizováno: 24.3. 2010    fotogalerie


Turnaj v přehazované

skola        Žáci 4. tříd chodící na volejbalový kroužek se zúčastnili 1. března soutěže v přehazované.
    Turnaj se konal v rámci akce „město České Budějovice – město sportu“ ve sportovní hale za účasti hráčů Jihostroje ČB.
    První družstvo v zastoupení Jana Michalce, Michala Babky a Jana Stuchlého vybojovalo v konkurenci žáků převážně 5. ročníků krásné 6. místo.
    Druhé družstvo tvořili Kateřina Mlsová, Zuzana Mlsová, Petra Dvořáková a Jiří Jindra. Ti obsadili 12.místo. Všechny svěřence chválím za bojovnost, s kterou šli do každého zápasu. Obzvláště pak děvčata, která se mnohdy vyrovnala výkonem starším chlapcům a k vítězství jim chyběla jen kapka štěstí.
    Pro soutěžící byl po celou dobu zajištěn doprovodný program a vyvrcholením bylo předání cen přímo od hráčů Jihostroje s následnou autogramiádou.
Autor příspěvku: Jana Holejšovská

aktualizováno: 3.3. 2010    fotogalerie


Basketbal - O pohár primátora

skola            Dne 19. 11. 2009 se družstvo starších žáků a dívek zúčastnilo turnaje basketbalu, který byl poslední dílčí soutěží škol o pohár primátora. V konkurenci ostatních škol žáci získali velmi pěkné 6. místo a připsali si 3 body do celkového hodnocení.
Po součtu bodů ze všech soutěží skončila naše škola v poháru primátora na 5. místě. Blahopřejeme
    (Složení družstva:, Lucie Boháčová 9. A, Nikola Schwachová 9. A, Kristína Eliášová 9. B, Šárka Linhartová 9. B, Martin Kolář 9. B, Petr Křiváček 9. A, Karel Novák 9. B, Radek Hájek 9. B, Ondřej Polanský 9. C, Zdeněk Komzák 9. C, doprovod Mgr. Lukáš Faktor)

aktualizováno: 23.11. 2009


Basketbal - O pohár primátora

foto foto foto foto

aktualizováno: 20.11.2009     fotogalerie


Plavání - okresní kolo

skola        Dne 13.11.2009 se zúčastnili žáci 8. a 9. ročníků okresního kola v plavání.
    Závodilo se v disciplínách: 50m znak, 50m prsa, 50m volný styl a 4x50m štafeta. Dívky ve složení Kristýna Eliášová 9.B, Lenka Trantinová 9.C, Sandra Hajsová 8.B a Nikola Šindelková 8.A vybojovaly krásné 2. místo.
    Chlapci Martin Kolář 9.B, Patrik Švehla 9.B a Pavel Lískovec 8.B si doplavali pro medaile bronzové.
     Všem plavcům děkuji za účast. Mgr. J. Holejšovská.
  skola

aktualizováno: 18.11. 2009


Florbal - okresní kolo dívky

skola        Dne 12. 11. 2009 se družstvo starších dívek zúčastnilo okresního kola florbalu v Týně nad Vltavou.
     V konkurenci ostatních škol byla děvčata mezi jasnými favority a v dramatickém finále získali nakonec vynikající 2. místo. Blahopřejeme
    Složení družstva: Tereza Burdová 8. A, Lucie Boháčová 9. A, Nikola Kortánová 9. A, Zuzana Vodáková 9. A, Lucie Drdlová 9. A, Nikola Schwachová 9. A, Kristína Eliášová 9. B, Natálie Hlízová 9. B, Šárka Linhartová 9. B, Kateřina Švarcová 9. B, Kateřina Martincová 9. C, Iva Trsová 9. C, doprovod Mgr. Lukáš Faktor)
  skola

aktualizováno: 13.11. 2009    fotogalerie


Florbal - okresní kolo hoši

skola        Dne 22. 10. 2009 se družstvo starších chlapců zúčastnilo okresního kola florbalu v Týně nad Vltavou.
    Chlapci nedokázali v prvním zápase udržet slibný bodový náskok zaručující postup z velmi těžké skupiny do semifinále. V druhém zápase také podlehli soupeři. Děkujeme za reprezentaci.
    Složení družstva: Křiváček 9. A, Novák, Dubský, Kolář, Švehla 9. B, Komzák, Polanský 9. C, Steinbauer, Žemlička 8. A, Kosař, Pavlosek, Lískovec 8. B, doprovod Mgr. Lukáš Faktor.

aktualizováno: 3.11. 2009


Bowling - 1. místo pro naši školu

skola       Dne 14. 10. 2009 obsadilo smíšené družstvo naší školy 1. místo v bowlingu.
    Dvoukolové soutěže v rámci Poháru primátora pořádané ve Starých Hodějovicích se zúčastnilo deset českobudějovických škol. Blahopřejeme.
(Složení družstva: Petr Křiváček 9. A, Nikola Schwachová 9. A, Jiří Hranáč 9. A, Martin Kolář 9. B, Tereza Pokorná 9. B, Šárka Linhartová 9. B, Kateřina Švarcová 9. B, Karel Novák 9. B, Veronika Michalová 9. C, Ondřej Polanský 9. C, doprovázel Mgr. Lukáš Faktor)

aktualizováno: 23.10. 2009   fotogalerie


Pohár primátora

skola   Dne 24. 9. 2009 se zúčastnilo smíšené družstvo čtyř dívek a jedenácti chlapců z osmých a devátých tříd naší školy 7. ročníku sportovních soutěží ZŠ Č. Budějovic o Pohár primátora města České Budějovice v kopané .Z devíti družstev obsadili velice pěkné třetí místo. Blahopřejeme
(Hráči: Taras Cherkas, Michal Zemek, Jan Žemlička – žáci 8.A, Bedřich Anderle, Václav Kosař – 8. B, Lucie Boháčová, Veronika Mikešová, Nikola Schwachová, Petr Chroustovský, Petr Křiváček – 9.A, Kristina Eliášová, Marek Dubský, Karel Novák – 9.B, Zdeněk Komzák, Filip Záruba – 9.C, doprovod Mgr. Lukáš Faktor)

aktualizováno: 3.10.2009


Sportovní akce 2008/2009


Vodácký kurz 8. tříd

obr
       Jak je již tradicí na naší škole, opět se konal vodácký kurz pro žáky 8. ročníků na řece Vltavě.
     Ve dnech 16.6. až 19.6., kdy ještě záplavy nezasáhly oblast Jihočeského kraje a počasí našim vodákům přálo, se pustilo 40 žáků se svými vyučujícícmi pokořit řeku Vltavu.
     A jak se jim to podařilo, vidíte z přiložených fotogalerií.

aktualizováno: 30.6.2009    fotogalerie     fotogalerie 2


Sportovní den - 1.6.2009


foto foto foto foto

aktualizováno: 18.6.2009    fotogalerie


Pohár rozhlasu - krajské kolo

foto       Dne 2. 6. 2009 se družstvo starších dívek (Nikola Schwachová, Zuzana Vodáková, Lucie Boháčová a Nikola Kortánová z 8. A, Petra Vandělíková z 8. B, Kateřina Martincová z 8. C a Tereza Císlerová z 9. B) jako vítězné z okresního kola Poháru Rozhlasu zúčastnilo krajského kola Poháru Rozhlasu v Táboře.
    V tvrdé konkurenci obsadily sedmé místo. Nikola Schwachová dokázala zopakovat svůj výkon v běhu na 800m a s přehledem zvítězila. Děkujeme za reprezentaci.

aktualizováno: 18.6.2009    fotogalerie


Pohár rozhlasu 2- okresní kolo

foto       Dne 26. 5. 2009 a 28. 5. 2009 se družstva mladších chlapců (Robert Votruba, Jan Novotný ze 6. B, Taras Cherkas, Marek Potiška, Martin Steinbauer ze 7. A, Josef Nový, Václav Kosař a Tomáš Kovář ze 7. B) a mladších dívek (Tereza Ládová ze 6. B, Nikola Šindelková, Sabina Stropková, Dominika Svobodová, Michaela Hermanová, Tereza Burdová ze 7. A) a starších chlapců (Martin Kolář, Radek Hájek z 8. B, Ondřej Polanský, Filip Záruba z 8. C, Lukáš Slačík, Tomáš Müller, Jakub Vogl z 9. A, Pavel Švihorík a Stanislav Pražák z 9. B) a starších dívek (Nikola Schwachová, Zuzana Vodáková, Lucie Boháčová a Nikola Kortánová z 8. A, Petra Vandělíková z 8. B, Kateřina Martincová z 8. C a Alena Šůsová z 9. A) zúčastnily okresního kola Poháru Rozhlasu na SKP Čtyři Dvory.
    V konkurenci dvaceti škol obsadily starší dívky skvělé první místo a postoupily do krajského kola v Táboře. Děkujeme za reprezentaci.

aktualizováno: 18.6.2009    fotogalerie


Plavecká olympiáda

foto        Ve čtvrtek 28. května proběhla olympiáda mládeže v plavání, ve které naše škola zopakovala loňský úspěch a obsadila krásné 2. místo.
      Na stupních vítězů za 1. stupeň stáli – Michaela Brichtová – 1. místo, Vojtěch Stanovský – 3. místo, Eliška Sklenářová – 3. místo, Kristýna Králová – 3. místo.
     Všem závodníkům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.      Dne 28. 5 2009 se plavecké olympiády za druhý stupeň zúčastnili: Michal Fišer, Marek Pígl z 6. A, Václav Paukner, Tereza Buřičová z 6. B, Pavel Lískovec z 7. B, Nikola Šindelková z 7. A, Lenka Trantinová z 8. C, Marek Dubský z 8. B, Tereza Císlerová z 9. B a Šárka Lipšová z 9. A.
     Celkově naše škola skončila na druhém místě. Děkujeme za reprezentaci.

aktualizováno: 3.6.2009    fotogalerie


ŠKOLNÍ KOLO FOTBALOVÉHO TURNAJE MCDONALD´S CUPu

foto         Do 12. května zbývají téměř dva týdny. Dva týdny, po které má jedenáct hochů ze čtvrtých a pátých tříd naší školy již svoji letošní školní „fotbalovou jistotu“. Tito chlapci byli vybrání na základě fotbalových výkonů, které předvedli v pondělí 27. dubna při mezitřídních utkáních při školním kole fotbalového turnaje McDonald´s CUPu.
     Tento turnaj je tradiční a na naší škole ho pořádáme každoročně. Letos v pondělí 28. dubna se do turnaje na ZŠ L. Kuby poprvé nezapojila pouze družstva chlapecká, ale i týmy, které sestavila děvčata. Chlapcům patřila fotbalová plocha na venkovním hřišti, děvčata hrála v tělocvičně. Po celé dopoledne byly k vidění opravdu skvělé výkony, bravurní zákroky i neuvěřitelné situace. Největší herní nasazení, vzájemná souhra, herní štěstí,... to vše dohromady přispělo k tomu, že si vítězný titul odnesli chlapci ze 4. C a děvčata ze 4. A.
     Fotbalovému týmu složenému ze čtvrťáků a páťáků budeme tedy držet 12. května palce a stejně podpoříme i mladší spolužáky ze druhých a třetích tříd, kteří budou rovněž naši školu na okresní kole v Mladém reprezentovat.

aktualizováno: 5.5.2009     fotogalerie


Stolní tenis - O pohár primátota


foto foto foto

Pohár primátora - stolní tenis se konal 21.4.2009 na Dynamu České Budějovice. Žáci naší školy: Michal Marek, Ondřej Polanský, Filip Záruba a Kateřina Švarcová z 8. tříd dosáhli dobrého výsledku a skončili na 5. místě. Blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezantaci školy. Děkujeme také paní učitelce Mgr. L. Vybíralíkové za pedagogický dozor. Soutěž je součástí POHÁRU PRIMÁTORA, ve kterém se sčítají body za jednotlivé disciplíny.

aktualizováno: 27.4.2009    fotogalerie


Stříbro z okresního přeboru ZŠ a gymnázií ve volejbale dívek

foto        Žákyně naší školy dosáhly výrazného úspěchu ve volejbalovém turnaji základních škol a gymnázií. Družstvo obsadilo celkově 2. místo. Nejprve naše děvčata vyhrála základní skupinu bez ztráty setu a pak postoupila do finále, kdy se sešly volejbalistky šesti nejúspěšnějších škol. Vítězná série pokračovala až na jednu vyjímku i ve finále. Celková bilance družstva: 9 zápasů, 8 výher a 1 porážka s vítěznou Základní školou Bezdrevská.
     Nejlepší hráčky: Nikola Schwachová (8.A) a Tereza Cislerová (9.B)
     Složení družstva: Aneta Mlnaříková, Nikola Schwachová, Lucie Boháčová (všechny 8.A) Kristýna Eliášová, Tereza Pokorná, Šárka Linhartová (všechny 8.B) Barbora Šedá (9.A) Tereza Cislerová (9.B)
     Našim žákům se podobný výsledek nepodařilo zopakovat. Družstvo složené z chlapců, kteří vynikají v jiných sportech, přesto podalo velmi dobrý výkon . Celková bilance družstva: 1 vítězství , 1 nerozhodně, 1 porážka. Chlapci tak obsadili celkové 5 místo.
     Nejlepší hráč: František Pauch (9.A)
     Složení družstva: Marek Dubský, Karel Novák, Martin Kolář (všichni 8.B) Ondřej Polanský, Zdeněk Komzák, Filip Záruba (všichni 8.C) Jakub Vogl, František Pauch, Viktor Karafiát (všichni 9.A)

foto   foto   foto
     Velké poděkování patří paní učitelce Machourkové, která obě družstva výborně připravila.

aktualizováno: 17.4.2009    fotogalerie


Okresní kolo ve florbalu - 24.2.2009 Týn n.Vltavou

florbal        Seznam žáků:
Marek Dubský 8. B Karel Novák 8. B Patrik Švehla 8. B Filip Záruba 8. C Ondřej Polanský 8. C Jiří Hranáč 8. A Viktor Karafiát 9. A František Pauch 9. A Tomáš Černý 9. B Jan Hanák 9. B Jakub Vogl 9. A Michal Marek 8. C
     V konkurenci dvanácti školních týmů získalo naše družstvo chlapců z 8. a 9. tříd čtvrté nepostupové místo.

aktualizováno: 12.3. 20089nbsp;  


Fotogalerie lyžařského výcviku 7. ročníků


aktualizováno: 26.2.2009    přidána fotogalerie


Lyžařský výcvik 7. ročníků

hratky        Lyžařský kurz 7. tříd se uskutečnil 31.1.- 7.2. v Josefové dole již po páté. Sněhové podmínky byly zezačátku velice dobré, později byla obleva a sníh ztrácel na kvalitě. Jezdilo se dopoledne i odpoledne, dohromady 5 dní. Ubytování bylo jako vždy perfektně připraveno a o zábavu postaráno.
     Na sjezdovce se děti rozdělily do čtyř výkonnostních skupin, od začínajících po pokročilé. Čtvrtá skupina p.u. Machourkové se začala teprve na lyžích učit, ale musíme podotknou, že za celou dobu udělali sportovci ohromný pokrok vpřed. Třetí a druhá skupina p. ředitele a instruktora Martina se začala učit carving. A první skupina instruktora Michala už jen carving cvičila a dopilovávala. I snowboardisté si přišli na své; třetí den se vydali s instruktorem Martinem na prkno. Zařádili si na railech a skokáncích. Ve středu „ odpočinkový den“ jsme se vydali do Liberce, do zdejšího Aquaparku. Ten, kdo se nechtěl Aquaparku zúčastnit, šel s p.u. Lintnerem na procházku po Liberci. Poslední den mohli všichni lyžaři ukázat své sjezdařské schopnosti v závodech.
     Lyžařský výcvik byl velice povedený a všichni udělali velký pokrok vpřed v lyžování. A proto bychom měli poděkovat p. řediteli, p.u. Machourkové, instruktorům Michalovi a Martinovi a hlavně našemu zdravotníkovi panu Lintnerovi, že se o nás celý týden perně starali a i přes potíže si každý z nás zalyžoval.
Autor: Ondřej Polanský, 8.C

aktualizováno: 12.2.2009    přidána fotogalerie


Sportovní akce 2007/2008


Velký úspěch našich dívek ve florbale

       9.1. se družstvo děvčat z 8. a 9. tříd zúčastnilo krajského přeboru ve florbalu, který se konal v Sezimově Ústí. Naše dívky byly velice úspěšné, neboť v tomto turnaji zvítězily!
Nyní je čeká kvalifikace na republikové finále, která se bude konat koncem února v Plzni. Gratulujeme!!

aktualizováno: 10.1. 2008   fotografie z turnaje


Florbal - okresní kolo

        Dne 28.11.2007 se uskutečnilo okresní kolo ve florbale chlapců na ZŠ Kubatova.
Do soutěže se přihlásilo 19 družstev ze základních škol. Družstva byla nalosována do 6 skupina a z každé skupiny postupoval vítěz do bojů o medaile.
     Naši školu reprezentovali žáci v sestavě: Bóhm, Kaňka - brankář, Švec, Langmann, Hanetšlégr, Křepelka, Pavelka, Černý, Vogl, Karafiát, Pauch. Obsadili jsme 3.místo v základní skupině, když jsme dvakrát remízovali a jednou prohráli.
Děkuji všem za účast. Mgr. H. Schwachová

aktualizováno: 3. 12. 2007     fotografie


Okresní kolo v plavání

plavec       Dne 23.11.2007 se naše škola zúčastnila okresního kola v plavání. Soutěžila čtyřčlenná družstva chlapců a dívek v disciplínách – 50m prsa, znak, volný způsob a štafeta. Za naši školu startovala děvčata ve složení: Zuzana Birešová, Tereza Cislerová, Adéla Paurová, Jitka Oubrechtová.
    Chlapci se zúčastnili v tomto složení: Erik Bóhm, Jan Rataj,Šimon Pavelka, Vojtěch Hadač. Obě družstva chlapců i dívek vybojovala 2.místa, hned za ZŠ Kubatova, na které jsou třídy zaměřené na plavání.
    Všem zúčastněným děkuji za skvělou reprezentaci školy. Mgr. H.Schwachová

aktualizováno: 27. 11. 2007


FLORBAL - dívky

       Dne 6.11.2007 se konalo okresní kolo florbalu dívek ve sportovní hale Hosport ve Starých Hodějovicích. Naše škola se účastnila ve složení: Janoušková Zdeňka, Soukalová Katka, Nováková Klára, Vosáhlová Aneta, Paurová Adéla – brankařka, Langmannová Vanda, Sukdolová Denisa, Šedá Barbora, Dudová Eva. Děvčata sehrála 2 utkání v základní tabulce a vybojovala si postup do semifinále, kde se jim podařilo překonat děvčata ze Základní školy Grűnwaldova. Zápas skončil v hracím čase nerozhodně 2:2, a tak rozhodovalo trestné střílení, to se podařilo děvčatům vyhrát 4:3.
Ve finále jsme se utkali se Základní školou Bezdrevská (vítězové loňského kola ) a porazili je 3:1. Děvčata hrála s plným nasazením a vítězství v turnaji a postup do krajského kola jim byl zaslouženou odměnou.

aktualizováno: 7. 11. 2007     další fotografie


FLORBAL - O pohár primátora města

        Dne 31.10.2007 se žáci naší školy účastnili dalšího kola sportovní soutěže „ O pohár primátora města“. Ve sportovní hale Hosport ve Starých Hodějovicích sehráli čtyři utkání. Sestava týmu: Polanský Ondřej, Záruba David, Komzák Zdeněk, Novák Karel, Kaňka Václav, Bóhm Erik, Langmann Martin, Švec Jan, Janoušková Zdeňka, Nováková Klára.

aktualizováno: 7. 11. 2007


Hodnocení sportovních akcí za rok 2006/20078.11.2006POHÁR PRIMÁTORA – FLORBAL
Sportovní hala HOSPORT – Staré Hodějovice
sestava: Fošum, Dostál, David, Langmann, Záruba, Novák, Kalivoda, Kotek, Ladislavová. Helmichová, Nedvědová

9.11.2006OKRESNÍ KOLO DÍVEK VE FLORBALE - 2. místo
Sportovní hala HOSPORT – Staré Hodějovice
sestava: Wolfová, Šetinová, Nedvědová, Smetáková, Šabacká, Kudláčková, Paurová, Janoušková, Ondrová, Helmichová

6. - 13.1.2007 ŠKOLNÍ LYŽAŘSKÝ VÝCVIK 7. TŘÍD
Josefův Důl – Jizerské Hory, „Chata KAMENICE“

21.3.2007 OKRESNÍ KOLO CHLAPCŮ V KOŠÍKOVÉ
Katedra PF JU Na Sádkách, České Budějovice
sestava: Kotek, David, Dostál, Gubáni, Šafka, Sýkora, Kalivoda, Kotisa, Beneš, Zahradník

22.3.2007 OKRESNÍ KOLO DÍVEK V KOŠÍKOVÉ - 2. místo
Katedra PF JU Na Sádkách, České Budějovice
sestava: Bláhová, Maurerová T, Maurerová V., Šabacká, Soukalová

10.4.2007 VELIKONOČNÍ TURNAJ VE FLORBALE
Velikonoční turnaj ve florbale žáků 8. – 9. tříd

12.4.2007 „HOKEJBAL PROTI DROGÁM“ okresní kolo
Hřiště TJ Vltava, Bezdrevská 3/1, České Budějovice
kategorie 6. - 7.třída: 4. místo
sestava: Novákl, Švehla, Dubský, Záruba, Polanský, Vuško, Komzák, Karafiát, Černý, Janda, Vogl
kategorie 8. - 9.třída: 9. místo
sestava: Dostál, David, Vuško, Klimeš, Dvořák, Kalivoda, Kotek, Langmann, Švec, Křepelka, Pavelka

?.4.2007 PLAVECKÁ OLYMPIÁDA - 2. místo
plavecký bazén české Budějovice
sestava: Švihorík, Birešová, Eliášová, Bóhm, Pavelka, David, Hadač, Paurová, Rataj

10.5.2007 POHÁR PRIMÁTORA – KOPANÁ
SK Dynamo – Složiště, Mladé
sestava: Vítovec D., Vítovec O., Kalivoda, Dvořák, Skopec, Skočdopole, Klimeš, Šafka, Ladislavová, Soukalová, Nedvědová, Ondrová

15.–18.5.2007 TURISTICKÝ KURZ 6.TŘÍD
Šumava - Kvilda , Penzion „U Kostela“

24.5.2007 OKRESNÍ KOLO VOLEJBAL 3+3 - 2. místo
sestava: Šedá, Schwachová, Cislerová, Eliášová, Pokorná, Boháčová, Novák, Karafiát, Pauch, Křiváček, Crha

1.6.2007 DEN DĚTÍ – Lehkoatletické přebory školy
stadion SKP, České Budějovice

5.- 6.6.2007 „POHÁR ROZHLASU“
atletické závody stadion SK Čtyři Dvory
starší žáci - 9. místo
sestava: Kotek, David, Dostál, Kotisa, Suchan, Bóhm, Gubáni, Petroušek, Mleziva
starší žákyně - 8. místo
sestava: Maurerová Tereza, Nedvědová, Klabouchová, Honsová, Paurová, Nováková, Vosáhlová, Šafková
mladší žáci - 9. místo
sestava: Komzák, Pauch, Anderle, Wejskrab, Černý, Kocina, Fencl, Švihorík, Múller, Slačík,Kolář
mladší žákyně- 4. místo
sestava: Vodáková, Schwachová, Kortánová, Hadačová, Šedá, Cislerová, Dudová, Schwarzová, Eliášová, Martincová

19. - 22.6.2007 VODÁCKÝ KURZ 8.TŘÍD
dolní tok řeky Vltavy: Vyšší Brod – Boršov nad Vltavou

25.6.2007 VOLEJBALOVÝ TURNAJ

27.6.2007 ZÁVĚREČNÝ TURNAJ V KOŠÍKOVÉ

?.6.2007 POHÁR PRIMÁTORA – VOLEJBAL - 7. místo
sestava: Suchan, Šafka, Gubáni, Paurová, Soukalová, Šedá, Cislerová, Schwachová, Eliášová, Pokorná, Boháčová

?.6.2007 POHÁR PRIMÁTORA – KOŠÍKOVÁ - 6. místo
sestava: Dostál, Kotek, David, Gubáni, Šafka, Maurerová T., Maurerová V., Kotisa

Některé sportovní akce v 2006/2007 podrobněji


Plavecká olympiáda


       Již tradičně se naše škola zúčastnila plavecké olympiády města České Budějovice a obhájila stříbrnou medaili z loňského roku.
Nejlepší výkon podala Kristýna Eliášová z 6. B, která uplavala 50 m za 33 sekund.
1. stupeň - výsledky: 2. místo Markéta Horká (1.A), 3. místo - Dominika Vlčková (1.A), 2. místo Filip Mrzena (2.C), 3. místo Marek Pígl (4.B), 3. místo Václav Paukner (4.C) - čas 0:41,7

Turistický kurz šestých tříd


       Ve dnech 15. - 18. 5. se uskutečnil turistický kurz šestých tříd na Kvildě. Náplní kurzu byl jeden celodenní výlet v délce 22 km a dva půldenní výlety. Vzhledem k počasí byl druhý den program přizpůsoben; děti navštívily infocentrum, kde se dozvěděly mnoho zajímavého z historie i současnosti Šumavy.
Večery byly vyplněny společenskými hrami; děti si též vyzkoušely pohyb v přírodě po setmění formou stezky odvahy. Také byla možnost sportovního vyžití na přilehlém hřišti, což děti beze zbytku využily. Všichni odjížděli plni pozitivních zážitků.

Kopaná - Pohár primátora - 10.5.2007Hokejbal proti drogám


       Dne 12.4.2007 se žáci naší školy zúčastnili 6.ročníku turnaje „Hokejbal proti drogám“. V kategorii 8. – 9. tříd reprezentovali školu tito žáci: Dostál Aleš, Dvořák Pavel, David Tomáš, Vuško Pavel - brankář, Kotek Tomáš, Kalivoda Lukáš, Křepelka David, Klimeš Daniel, Pavelka Šimon, Langmann Martin.
     Žáci ze 6. – 7.tříd ve složení Polanský Ondřej – brankář, Záruba Filip, Komzák Zdeněk, Vuško Jan, Novák Karel, Dubský Marek, Karafiát Viktor, Vogl Jakub, Černý Tomáš, Janda Radim byli úspěšnější. V základní tabulce dva zápasy vyhráli, jednou remízovali. Bohužel postoupili až z druhého místa a bojovali o 3.místo v turnaji. Po vyrovnaném boji chlapci prohráli 0:1 ze žáky ze ZŠ Bezdrevská a obsadili konečné 4. místo.      Chtěla bych jim poděkovat za reprezentaci a těším se na další turnaje.

fotografie z turnaje


Lyžařský kurz


  Lyžařský kurz 7. tříd se uskutečnil v termínu 6.1. až 13.1.2007. Již třetím rokem jsme jeli do Josefova Dolu v Jizerských horách. I přes nepříznivé sněhové podmínky si nakonec děti zalyžovaly. Po celou dobu pobytu byl k dispozici autobus, který nás vozil do lyžařského areálu v Harrachově. Začátečníci si osvojili základní lyžařské dovednosti a ostatní si zdokonalili své lyžařské umění. Na závěr tyto dovednosti zúročili při lyžařských závodech.
Děti se z kurzu vracely s novými zážitky a dovednostmi, vznikla nová kamarádství a upevnily se vazby v kolektivu tříd.

Hodnocení sportovních akcí za rok 2005/2006


     31. prosince 2005, úderem půlnoci, začal pro Základní školu Ludvíka Kuby 48 v Českých Budějovicích půlrok plný sportovního napětí, výher, potu, jásotu, radosti a zábavy. Rožnovští žáci se vrhli do tohoto nového roku s obrovskou vervou a odhodláním k vítězství. To dokázali hned 19. ledna 2006 na okresním kole ve florbalu, konajícím se v Základní škole Kubatova České Budějovice. Radek Hořejší, Michal Švarc, Jakub Švarc, Jan Krlín, David Záruba, Petr Lintner, Vladimír Stejskal, Tomáš Novotný, Václav Aubrecht, Jan Turek a Radek Beňo – to jsou jména hráčů, kteří vybojovali pro naši školu výborné třetí místo.

     Mužské pokolení vystřídaly jejich ženské protějšky. Ty se vydaly 26. ledna 2006 na krajské kolo ve folorbalu. Jedenáctičlenné mužstvo dívek (Ladislavová, Nedvědová, Pavlečková, Stejskalová, Benešová, Barvínková, Štenberková, Domínová N., Jandová, Štěpánková a Štojdlová) bojovalo celý zápas s ukrutnou energií. Dívky se dostaly na pomyslný vítězný můstek, na němž se umístily jako druhé, čímž obhájily loňskou stříbrnou medaili.

     Sněhových radovánek si jely v týdnu od 11. do 18. února 2006 užívat sedmé ročníky naší školy. Jelo se do Jizerských hor, konkrétně na Josefův Důl – chata Kamenice.


     Naši sportovci však nezanevřeli ani na pingpongový stůl, raketu a pingpongový míček. S tímto vybavením vyrazili 7. března 2006 na okresní kolo ve stolním tenise – kategorie chlapci, kde uspěli a umístili se na krásném ,, bramborovém˝ čtvrtém místě v tomto hráčském obsazení: Kotisa, Dostál, Ilič a Švarc J. . Důkazem, že dívky umějí hrát také stolní tenis, je to, že se umístily 21. března v okresním kole ve stolním tenise na úžasném třetím místě (hráčky-Maurerová T., Pavlečková, Hájková).

  Do Týna nad Vltavou zamířili 22. března 2006 naše košíkářky (Pavlečková, Maurerová, Šabacká, Bláhová, Hajnová, Hájková, Kyselová, Peřinová a Ladislavová)na okresní kolo v košíkové, kde uhrály výborné stříbrné místo.
O den později, tedy 23. března, jeli do Týna změřit své síly v košíkové chlapci. Konkrétně Záruba, Krlín, Kramar, Kropáček, Liebl, Dostál, Švarc J., Turek, Juhaňák, Ivančin a Beňo, kteří vybojovali třetí místo.  


     5. dubna proběhl florbalový zápas žáků našeho florbalového kroužku se Základní školou Dukelská, jako důkaz přátelství a spolupráce mezi školami.

     Velikonoce jsou svátky jara, a proto jsme se rozhodli je náležitě oslavit. Jak jinak, než sportovně a jak jinak, než naším oblíbeným florbalem. Uspořádali jsme totiž velikonoční turnaj mezi osmými a devátými třídami.

     Posledním úspěchem bylo 4.května získání druhého místa v plavecké olympiádě základních škol v Českých Budějovicích.

     Přejme tedy našim sportovcům, ať zatnou síly a jdou do boje o další vítězství.

Libor Stach 9.B.

Partnerská školaDigitální vzděláváníNaše úspěchyPráce žákůŠkola spolupracuje